Startujemy z Programem Partnerskim!
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Startujemy z Programem Partnerskim!

Dzisiaj oficjalnie wystartował Program Partnerski GetResponse!

W praktyce oznacza to tyle, że przystępując do programu możesz promować GetResponse i zarabiać 33% prowizji na każdej transakcji z Twojego polecenia.

 

Jak to działa?

Przystąpienie do programu jest całkowicie darmowe. Jedyne co musisz zrobić, to założyć konto klikając tutaj i od razu – bez zbędnych formalności – zostaniesz mianowany oficjalnym Partnerem Programu Partnerskiego GetResponse. A dalej będzie jeszcze prościej….

Wraz z założeniem konta otrzymujesz link, za pomocą którego będziemy mogli śledzić Twoją sprzedaż. Jeżeli ktoś kupi konto w GetResponse, my z łatwością sprawdzimy, że zrobił to klikając właśnie w ten link, a na Twoje konto powędruje 33% prowizji. Nie będzie to jednak ostatnia zapłata za to konto. W naszym programie działają bowiem jeszcze prowizje cykliczne. Oznacza to, że będziesz zarabiał tak długo jak klient będzie płacił za usługę. Czyli jeżeli za pół roku użytkownik zdecyduje się przedłużyć konto GetResponse na kolejne 6 miesięcy, to po raz kolejny otrzymasz 33% prowizji.

Twoje konto partnerskie można porównać do głównej stacji dowodzenia. To za jego pomocą będziesz mógł śledzić i analizować statystyki i raporty Twoich sprzedaży. A co najważniejsze wszystko naliczane jest w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz od razu sprawdzać, które kampanie przynoszą największy ruch i sprzedaż, obserwować prowizje i przeglądać na bieżąco swoje zarobki.

No dobrze, ale w jaki sposób mam promować GetResponse? – zapytasz

O tym również pomyśleliśmy! W ramach każdego konto zapewniliśmy szeroką gamę materiałów marketingowych:

  • banery – w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie
  • teksty reklamowe – dłuższe i krótsze; w łatwy sposób możesz je edytować i dopasowywać do swoich potrzeb
  • wiadomości email – gotowe do wysłania.

Materiały marketingowe są aktualizowane wraz z wprowadzaniem nowych funkcjonalności w GetResponse. Dzięki czemu zawsze będziesz na bieżąco z nowościami w GetResponse.

Interfejs konta jest przyjazny i prosty w obsłudze, a nawet jeśli jesteś początkującym partnerem, to oferujemy także zaawansowaną sekcję szkoleniową – szczegółowa instrukcja krok po kroku przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy Programu Partnerskiego GetResponse.

Nie ma zatem co zwlekać i odkładać tego na później. Najlepiej od razu załóż konto i przystąpić do Programu Partnerskiego GetResponse.

Więcej szczegółów na temat naszego programu możesz znaleźć na tutaj.

Jak zawsze, chętnie poznamy Wasze opinie. Zapraszamy do dzielenia się nimi w komentarzach.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.