Sprawdź swoją kreatywność – weź udział w konkursie GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Sprawdź swoją kreatywność – weź udział w konkursie GetResponse

O naszym rewolucyjnym Kreatorze pisaliśmy już na blogu nieraz. Zatem wielu z Was już wie, że całkowicie zmienia on dotychczasowy sposób tworzenia newsletterów.

Jako, że z nowym Kreatorem możliwość tworzenia newsletterów jest niemal nieograniczona, to postanowiliśmy sprawdzić Waszą kreatywność. Zatem niniejszym ogłaszamy konkurs!

 

Pokaż co potrafisz stworzyć z nowym Kreatorem Wiadomości GetResponse

Jesteście grafikami, marketeremi lub e-przedsiębiorcami? A może tworzycie na co dzień kreacje lub prowadzicie kampanie email marketingowe? Teraz macie niepowtarzalną szansę sprawdzenia swojej kreatywności z rewolucyjnym Kreatorem Wiadomości GetReponse.

Wystarczy stworzyć newsletter i zgłosić go do konkursu. Jury wśród nadesłanych wiadomości wyłoni ten najlepszy i nagrodzi go… iPadem!

Newslettery będą oceniane przez niezależne jury w składzie: zespoły redakcyjne serwisów Webhosting, Marketingowiec i Mam Startup, blogera – Mirka Połyniaka oraz eksperci email marketingu z GetResponse.

Konkurs trwa od 21 maja do 6 czerwca. Ogłoszenie wyników nastąpi 12 czerwca 2012 r.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie: http://www.getresponse.pl/email-marketing/promo/konkurs-kreator-wiadomosci

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.