Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Social Media Convent w Gdańsku – będziemy tam!
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Social Media Convent w Gdańsku – będziemy tam!

Już w najbliższy piątek (01.02) w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER odbędzie się długo oczekiwania konferencja – Social Media Convent.

Będzie to niepowtarzalna okazja do wymiany poglądów, poznania nowych trendów oraz zdobycia wiedzy od czołowych praktyków z branży.

Wydarzenie zostało podzielone na trzy główne atrakacje:

  • Social Media Trends

Pod tą nazwą kryją się prezentacje ekspertów, podczas których uczestnicy będą mogli poznać trendy i sposoby wykorzystania mediów społecznościowych w biznesie.

  • Case Study Festival

W tej konkursowej części konferencji omówione zostaną wyzwania jakie stoją przed agencjami. Pod dyskusję i ocenę zostaną poddane projekty przeprowadzone w 2012r. Wymiany opinii, doświadczeń i inspiracji nigdy za wiele.

  • Social Media Superstar

To może być jedna z najbardziej stresujących części imprezy. Będzie to “walka” o tytuł ekspercki. Będzie mógł w nim wziąć udział każdy uczestnik konferencji, który będzie chciał sprawdzić swoją wiedzę i talent z zakresu social media. Specjalnie na tę okazję został stworzony test wiedzy i talentu.

Ekspert GetResponse w gronie prelegentów

Podczas konferencji nie zabraknie również mocnego akcentu GetResponse. Jednym z prelegentów będzie Karolina Kurcwald, ekspert ds. social media w GetResponse, która wystąpi z prelekcją “Global Social Media from Poland, with Love”. Karolina opowie o wykorzystaniu mediów społecznościowych w sektorze B2B na rynkach zagranicznych.

Mimo, że rejestracja uczestników odbywa się już wyłącznie na listę rezerwową to prowadzony będzie również streaming online z konferencji. Zatem jeśli nie zdążyliście się zarejestrować lub jesteście spoza Trójmiasta to jeszcze nic straconego.
Jak zdobyć dostęp do streamingu można przeczytać na stronie konferencji.

Do zobaczenia już w najbliższy piątek!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.