Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Sierpniowa tapeta GetResponse na pulpit komputera
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Sierpniowa tapeta GetResponse na pulpit komputera

Można wyjrzeć przez okno i powiedzieć z przekąsem – lato w pełni! 🙂

Ilość słonecznych dni, które uraczyły nas swoją obecnością w lipcu można policzyć na palcach jednej ręki. A skoro tak wyglądał jeden z wakacyjnych miesięcy, to aż strach pomyśleć co nasz umiarkowany klimat zaplanował na jesień.

To właśnie z powodu niesprzyjającej aury zrezygnowaliśmy z przygotowania lipcowej tapety. Nie chcieliśmy drażnić tej grupy z naszych użytkowników, która zaplanowała urlop na lipiec i gorączkowo sprawdzała wszystkie możliwe prognozy pogody. A po powrocie z wakacji z gniewem i złością reagowała na każdy promyk słońca wpadający przez uchylone okno w biurze.

No, ale mamy sierpień! Wszystkie “pogodynki” zgodnie wieszczą wszem i wobec zmianę aury na prawdziwie letnią. A my nie chcemy pozostać bierni wobec zapowiadanej metamorfozy pogody i już teraz udostępniamy Wam prawdziwie letnią sierpniową tapetę na pulpit komputera. Zresztą sprawdźcie sami!

Tradycyjnie, tapeta jest dostępna w 5 najpopularniejszych rozdzielczościach:

800 x 600

1024 x 768

1280 x 800

1280 x 1024

1440 x 900

Jeśli macie pomysł na motyw przewodni wrześniowej tapety to dajcie znać. Z chęcią poznamy i oczywiście wykorzystamy Wasze propozycje z wyraźnym zaakcentowaniem inspiratora. 😉

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.