RSS-to-Email już w GetResponse!
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

RSS-to-Email już w GetResponse!

Tak jak zapowiadaliśmy, tak zrobiliśmy. Niniejszym informujemy, że RSS-to-Email jest już dostępny w GetResponse.

Jest to funkcjonalność, która w szczególności powinna przypaść do gustu blogerom i wydawcom serwisów internetowych. Sprawdzi się również w codziennej pracy wielu marketerów odpowiedzialnych za komunikację w ramach firmowego bloga.

RSS-to-Email pozwala kontrolować i dostosowywać treści, które będą wysyłane. To użytkownik zdecyduje o częstotliwości wysyłanych powiadomień oraz liczbie publikacji znajdujących się w wiadomości. W selekcji publikacji można kierować się m.in. takimi filtrami jak: najczęściej komentowane, udostępnianie lub po prostu najnowsze artykuły.

Użytkownik może również dopasować do swoich wymagań layout wysyłanych wiadomości korzystając z dostępnych szablonów. A dzięki Kreatorowi Wiadomości, już za pomocą kilku kliknięć, można zmienić w nich układ treści i grafik oraz dodać elementy własnej identyfikacji wizualnej.

Tyle “suchych” faktów. Aby zobaczyć RSS-to-Email w akcji, zapraszamy do poświęcenia minuty i obejrzenia video.

Jeżeli nie macie jeszcze konta w GetResponse, ale chcielibyście przetestować naszą nową funkcjonalność, to możecie to zrobić całkowicie za darmo zakładając darmowe 30-dniowe konto.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.