Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
“RSS-to-Email” już wkrótce w GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

“RSS-to-Email” już wkrótce w GetResponse

Wiem, że wielu z Was czeka na tą funkcjonalność od dawna, dlatego z największą przyjemnością informuję, że już niebawem “RSS-to-Email” stanie się w GetResponse faktem.

A dzisiaj mamy krótką prezentację czego możecie spodziewać się po tej funkcjonalności.

“RSS-to-Email”? A jak to działa?

Jest to funkcjonalność, która z pewnością przypadnie do gustu blogerom, osobom prowadzącym serwisy internetowe oraz internautom, którzy chcą być na bieżąco informowani o najnowszych artykułach czy informacjach.

W dużym skrócie “RSS-to-Email” umożliwia stałe dzielenie się postami z bloga lub nowymi informacjami z serwisów.

Co w tym wyjątkowego?

Dostosowuj treść do zainteresowań

To nie jest zwykły RSS-to-Email, który tylko automatycznie wysyła link o najnowszym poście na blogu. To coś znacznie więcej. Chcemy dać naszym klientom elastyczne narzędzie, umożliwiające kontrolę i dostosowanie treści, które mają zostać wysłane.

Kontrola dystrybucji treści

Użytkownik będzie mógł decydować o częstotliwości wysyłanych powiadomień oraz liczbie postów, których będą dotyczyć. Będzie mógł kierować się m.in. takimi kryteriami jak liczba komentarzy czy data publikacji.

Różne formaty wiadomości

Dzięki nowemu RSS-to-Email cyklicznie powiadomienia z bloga nie będą jedynie listą linków.

Użytkownik będzie miał możliwość wyboru szablonu wiadomości oraz zmiany layoutu. Dzięki naszemu rewolucyjnemu Kreatorowi Wiadomości z łatwością dopasuje szablon newslettera do swoich wymagań.

Już niebawem…

Nowy RSS-to-Email pojawi się w GetResponse już niebawem! Trzymajcie zatem rękę na pulsie. A w międzyczasie możecie zastanowić się nad tym jak ją wykorzystacie…

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.