Rewolucyjne ceny w GetResponse!
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Rewolucyjne ceny w GetResponse!

Wiemy, że nie mogliście się już doczekać, kiedy udostępnimy nowy cennik naszych usług (pytaliście nas o to przy każdej możliwej okazji).

Dzisiaj rozwiewamy aurę tajemniczości i prezentujemy Wam długo oczekiwaną ofertę cenową naszych usług.

Tak jak zapowiadaliśmy, oferta dla nowych klientów jest prawdziwym przełomem w email marketingu, więc przygotujcie się na istną Email-Rewolucję!

Nie zwlekając już ani minuty dłużej…(werble)…ogłaszamy rewolucyjną i najlepszą ofertę na rynku! A w niej:

  • darmowe konto do 1 000 subskrybentów – na zawsze!
  • dwa modele płatności do wyboru – stała opłata abonamentowa oraz opłata za zrealizowaną wysyłkę
  • darmowy email marketing bez ograniczeń do końca roku

Nowa oferta będzie obowiązywała od początku 2011r. Klient sam będzie mógł wybrać, który z dwóch oferowanych modeli płatności bardziej mu odpowiada.

W modelu abonamentowym konto do 1000 subskrybentów jest BEZPŁATNE, a klienci przekraczający ten pułap będą co miesiąc uiszczać opłatę, zależną od wielkości listy.

Jeśli prowadzisz kampanie email marketingowe często i systematycznie, ten model płatności jest dla Ciebie optymalny. Dzięki stałej opłacie miesięcznej uzależnionej wyłącznie od wielkości listy, będziesz mógł wysyłać nieograniczoną liczbę wiadomości do subskrybentów, nie obciążając założonego budżetu.

Ceny dla list powyżej 1000 subskrybentów zaczynają się już od 79 zł. Jest to najniższa cena na rynku.

W modelu opłat za wysyłkę klient zapłaci jedynie za wysłane wiadomości email. Rewolucyjny cennik można pobrać klikając tutaj.

Jeśli realizujesz kampanie emailowe rzadko bądź tylko do części swoich subskrybentów, polecamy wybrać ten model płatności. Opłaty naliczane są adekwatnie do ilości wysłanych wiadomości, a na dodatek im więcej wysyłasz w miesiącu, tym mniej zapłacisz za pojedynczą wiadomość.

Bez względu na wybrany model, nie pobieramy żadnych opłat za:

  • utrzymanie bazy danych
  • wygenerowany transfer
  • niestandardową wagę emaila.

Wszystkim użytkownikom zapewniamy bezpłatną obsługę klienta i w razie potrzeby wsparcie account managera.

Aby potwierdzić, że oferowane przez nas ceny są naprawdę najniższe na rynku, udostępniamy specjalny kalkulator, dzięki któremu można porównać naszą ofertę z cenami konkurencji.

Poza tym, rozszerzyliśmy ofertę na darmowy email marketing. Nowi oraz obecni użytkownicy będą mogli do końca roku korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu całkowicie za darmo i bez żadnych ograniczeń co do wielkości listy i wysyłki.

Z przyjemnością poznamy Wasze opinie na temat nowej oferty cenowej – komentarze są do Waszej dyspozycji.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.