Prezentujemy Autorespondery 2.0 !
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Prezentujemy Autorespondery 2.0 !

Z nieukrywaną satysfakcją i radością prezentujemy Wam najnowszą funkcjonalność GetResponse.

Nad jej przygotowaniem i wdrożeniem spędziliśmy ostatnie kilka miesięcy. Wiemy jak ważny w kampaniach email marketingowych jest odpowiedni czas wysyłki oraz angażująca odbiorców treść newsletterów.
Dlatego postanowiliśmy całkowicie przebudować dotychczasowe wiadomości typu “follow up” i zastąpić je zaawansowanym narzędziem, które nazwaliśmy Autorespondery 2.0.

Całkowita automatyzacja kampanii email marketingowych oraz wiadomości oparte o akcje wykonane przez odbiorców to dwie główne funkcje Autoresponderów. Jesteśmy przekonani, że pozwolą one zwiększyć konwersję, zyskać nowych klientów oraz trafić do odbiorców dokładnie wtedy, kiedy oczekują wiadomości od Was.

Autorespondery 2.0 w pigułce

Aby rozpocząć pracę z nową funkcjonalnością wystarczy wybrać w głównym menu “Wiadomości -> Stwórz autoresponder”. Do Waszej dyspozycji są dwa typy autoresponderów:

  1. wiadomości wysyłane na podstawie cyklu – wysyłane w ustawionych odstępach czasu liczonych od dnia zapisu do kampanii.
  2. wiadomości wysyłane na podstawie akcji odbiorcy lub wydarzenia – wysyłane automatycznie po spełnieniu przez subskrybenta konkretnej akcji:
  • otwarcia lub kliknięcia
  • zmiana danych personalnych, np. miasto zamieszkania
  • zrealizowanie określonego celu (dokonanie transakcji)
  • urodziny (oraz inne ważne dla odbiorcy daty)
  • subskrypcja

Każdy rodzaj wiadomości autorespondera został wyszczególniony w menu, dzięki czemu jest bardzo łatwy do znalezienia i możliwy do ustawienia już za pomocą kilku kliknięć. A wszystko dzięki intuicyjnemu interfesjowi, na który położyliśmy szczególny nacisk.

Podobnie jest z zarządzaniem kampaniami autoresponderów. Całym procesem możesz sterować za pomocą przejrzystego kalendarza i charakterystycznej dla GetResponse funkcji – drag’n’drop (przesuń i upuść).

Zresztą o prostocie i intuicyjności Autoresponderów możecie się przekonać od razu, oglądając poniższe video.

Co z obecnymi wiadomościami “follow up” ?

Po zalogowaniu się do konta GetResponse zobaczycie, że wszystkie Wasze obecne wiadomości “follow up” są dostępne w zupełnie odmienionym widoku – dokładnie tak jak zostały zaplanowane przez Was wcześniej.

Wszystkie wiadomości “follow up” są w sekcji “Wiadomości>>Zarządzaj Autoresponderami.”

Zmianę bardzo wyraźnie podkreśla poniższe video:

Materiały edukacyjne

Aby ułatwić Wam rozpoczęcie pracy z nową funkcjonalnością przygotowaliśmy specjalny poradnik, który zawiera instrukcje ustawienia i wdrożenia każdego dostępnego typu autorespondera. Kliknij, aby pobrać poradnik.

Poza tym, przygotowaliśmy dla Was darmowy webinar “Jak zwiększyć konwersję dzięki Autoresponderom 2.0”, który odbędzie 8 maja o godzinie 11. Poprowadzi go na żywo jeden z ekspertów email marketingu – Maciej Górski.

Będzie to okazja to szczegółowego poznania wszystkich elementów nowej funkcjonalności, zdobycia inspiracji pomysłów i zadawania pytań.

Link rejestracyjny do webinara: https://getresponse.clickwebinar.com/GetResponse_Autorespondery_2_0/register

Z niecierpliwością czekamy na Wasze opinie na temat Autoresponderów 2.0. Postaramy się również odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.