Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Podgląd Kreacji newslettera w urządzeniach mobilnych
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Podgląd Kreacji newslettera w urządzeniach mobilnych

Urządzenia mobilne odgrywają coraz większą w rolę w email marketingu.

Dlatego niedawno w GetResponse pojawiły się kolejne szablony newsletterów na urządzenia mobilne, a dzisiaj dodaliśmy do Podglądu Kreacji nową funkcję – możliwość sprawdzenia czy kreacja wiadomości wyświetla się poprawnie na różnych urządzeniach mobilnych.

Widoczny trend

Według wyników ostatniego badania ReturnPath popularność wykorzystania smartfonów do sprawdzania poczty email wzrosła w 2012 r. aż o 82,4% w porównaniu z rokiem ubiegłym.
Mimo, że badanie dotyczy rynków amerykańskiego i europejskiego to jest to jasny sygnał również dla polskich marketerów, że nie mogą ignorować już urządzeń mobilnych w swoich kampaniach email marketingowych.

Prostsze niż kiedykolwiek

Z myślą o ułatwieniu procesu planowania kreacji newslettera na urządzenia mobilne dodaliśmy do funkcji Podglądu Kreacji możliwość jej sprawdzenia na takich urządzeniach jak:

  • iPhone 4
  • iPad 2
  • smartfony z Androidem

Dzięki temu zanim newsletter zostanie wysłany, będzie można sprawdzić jak wyświetla się nie tylko w kontach poszczególnych klientów pocztowych, ale również w najpopularniejszych smartfonach i tabletach.

Trzymaj rękę na pulsie

Jest to szczególnie ważne dzisiaj, kiedy marketer musi walczyć o każdą sekundę uwagi odbiorców, którzy sprawdzają pocztę email stojąc w kolejce, jedząc obiad lub podróżując taksówką. Zatem jeśli nie będą mogli przeczytać wiadomości, to jest bardzo mało prawdopodobne, że wrócą do niej podczas przeglądania poczty w komputerze.

Lepiej nie marnować okazji i mieć pewność, że wysłana wiadomość wyświetli się poprawnie również na urządzeniu mobilnym. Tym bardziej, że można ją sprawdzić w Podglądzie Kreacji GetResponse w zaledwie kilka minut.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.