Płatności w GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Płatności w GetResponse

Stało się! Tak jak zapowiadaliśmy od dzisiaj wprowadzamy opłaty za korzystanie z usług GetResponse.

Nie oznacza to jednak, że kończymy ogłoszoną kilka miesięcy temu Email-Rewolucję. Będzie ona bowiem trwała w najlepsze! Dlaczego?

Tak jak każda rewolucja, również i nasza polegała na zmianie. My „walczyliśmy” o zmianę obyczajów i podejścia do email marketingu jako jednego z najbardziej efektywnych narzędzi marketingowych. A liczba 1000 nowych kont założonych w rewolucyjnym okresie przybliża nas do celu i wskazuje, że wielu poszło z nami 🙂

Dlatego, aby iskierka Email-Rewolucji nie wygasła, mimo wprowadzanych płatności, dalej będziemy oferować darmowe konto do 1 000 subskrybentów.

Czy jest to w takim razie dalej Email-Rewolucja zapytacie?
Zdecydowanie tak! Jako pierwszy (i jedyny 🙂 ) dostawca email marketingu w Polsce oferujemy całkowicie za darmo konto z możliwością posiadania aż 1 000 subskrybentów. Co więcej, każdy użytkownik darmowego konta będzie mógł bez ponoszenia dodatkowych kosztów korzystać ze wszystkich funkcjonalności GetResponse. Pozwala to na swobodne prowadzenie profesjonalnych kampanii email marketingowych.

A jeżeli Twoja lista adresów email przekracza magiczną liczbę 1000 to nic nie szkodzi. 🙂 Oferujemy bowiem najbardziej konkurencyjne stawki na rynku, co możesz zresztą sprawdzić tutaj. Przygotowaliśmy bowiem specjalny kalkulator, dzięki któremu można porównać ofertę z cenami konkurencji.

A nawet jeśli uda Ci się wynegocjować niższą cenę u konkurencji, to zgłoś się do nas, a my zobaczymy co da się z tym zrobić 😉

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Jeżeli masz ochotę podzielenia się swoją opinią, to poniższe pole komentarzy jest do Twojej dyspozycji.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.