Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Pierwsza edycja EmailCamp zakończona
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Pierwsza edycja EmailCamp zakończona

W poniedziałek (27.09) odbyło się drugie spotkanie z cyklu EmailCamp. Tym razem gościliśmy w Warszawie w klimatycznym klubie Iguana Lounge.

Tematy prezentacji jak i skład prowadzących je ekspertów był taki sam jak kilka dni wcześniej w Gdańsku z jednym wyjątkiem….
Do grona prowadzących dołączył Szymon Grabowski – prezes Implix i twórca GetResponse – który uświetnił początek spotkania opowiadając m.in. o tym dlaczego email marketing jest jednym z najbardziej skutecznych kanałów komunikacji marketingowej oraz jak osiągać efektywność z prowadzonych kampanii email marketingowych.

Po każdej prezentacji uczestnicy wykazywali dużo zainteresowanie omawianym tematem zadając dociekliwe pytania i oczekując wyczerpujących odpowiedzi. Przez co  poszczególne części spotkania zaczęły wychodzić poza założone wcześniej ramy czasowe. Jednak jednym z głównych celów spotkań jest wymiana wiedzy, więc aktywne uczestnictwo gości było dla nas bardzo budujące.

W połowie spotkania została ogłoszona przerwa, które nieoczekiwanie wymknęła się spod kontroli. Uczestnicy rozpiechrzli się po całym klubie oddając się rozmowom kuluarowym. Skutek – druga część spotkania rozpoczęła się z kilkunastominutowym opóźnieniem. Przymknęliśmy jednak na to oko, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę jak wciągające mogą być rozmowy na takie tematy jak  video emaile, newslettery, dostarczalność czy integracja z social media.

Zgodnie z formułą spotkań barcampowych, po zakończeniu oficjalnej części spotkania rozpoczęły się rozmowy kuluarowe, w których dominował jedyny słuszny temat tego wieczoru –  email marketing 🙂

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w obu imprezach (Gdańsku i Warszawie). Cieszymy się, że mieliśmy możliwość spotkania się z Wami „na żywo” i wymiany szerokiej  wiedzy z zakresu email marketingu. Z przyjemnością słuchaliśmy także Waszych opinii i doświadczeń, dzięki którym mogliśmy poznać Wasze potrzeby i oczekiwania.

Możecie być pewni, że nie jest to ostatnia edycja EmailCamp! Już planujemy imprezy w kolejnych miastach. Więcej informacji niebawem na www.emailcamp.pl

Chętnie poznamy Wasze opinie na temat EmailCampu. Co Wam się podobało, a co nie lub co chcielibyście zmienić w kolejnych edycjach. Wszystkimi Waszymi pomysłami i ocenami możecie się z nami dzielić w komentarzach.

Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach z cyklu EmailCamp!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.