(Nowe) wiadomości potwierdzające subskrypcję w GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

(Nowe) wiadomości potwierdzające subskrypcję w GetResponse

Spieszymy Wam donieść, że odświeżyliśmy w GetResponse listę wiadomości potwierdzających subskrypcję. Nie ukrywam, że jest to świetny pretekst, aby napisać o tej funkcjonalności trochę więcej.

W GetResponse można wybierać z listy dostępnych już tekstów wiadomości potwierdzających subskrypcję i wzbogacać je o własne treści. Podobnie jest z tematem wiadomości – użytkownik może wybrać temat z dostępnej listy lub napisać własny. W gestii użytkownika pozostaje również format wiadomości (tekstowy lub HTML) oraz dodanie logo. Tyle tytułem wstępu….

Jak to działa?

Aby zacząć tworzyć wiadomości potwierdzające subskrypcję należy wejść w „ustawienia kampanii” i w menu wybrać opcję „Język”

Kolejnym krokiem jest już tworzenie własnej wiadomości potwierdzającej subskrypcję.

Proces tworzenia można rozpocząć od wybrania formatu oraz języka wiadomości.

Kolejnym etapem jest wybranie tematu wiadomości. Może to być temat domyślny – wybrany z dostępnej listy lub stworzony i wpisany przez samego użytkownika. Wystarczy wybierając rodzaj tytułu zaznaczyć opcję „indywidualny”.

Następnie można przejść do wyboru głównej części wiadomości. Podobnie jak w przypadku tematu, treść wiadomości również jest już gotowa. Wystarczy rozwinąć listę i wybrać odpowiedni tekst wiadomości.

Do gotowych już treści można również dodawać własny tekst oraz podpis. Wystarczy wpisać ją w odpowiednie okno w zależności od tego który format wiadomości został wybrany

Po stworzenie całej wiadomości można sprawdzić jak będzie ona wyglądała po otworzeniu w koncie pocztowym.


Wiadomość potwierdzająca subskrypcję jest pierwszym kontaktem z subskrybentem, warto więc zrobić na nim dobre wrażenie i poświęcić trochę czasu na dopracowanie wszystkich detali wiadomości. Tym bardziej, że to naprawdę trwa jedynie kilka minut.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.