Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Nowe osoby w dziale Edukacji i Optymalizacji
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Nowe osoby w dziale Edukacji i Optymalizacji

Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że GetResponse jako pierwszy i (narazie) jedyny dostawca na polskim rynku uruchomił dział Edukacji i Optymalizacji.

Do jego głównych zadań należy m.in. zwiększanie konwersji i zaangażowania odbiorców, dzielenie się wiedzą oraz opracowywanie długofalowej strategii klientów.

Dużo obowiązków oraz nowych zadań sprawiło, że do działu dołączyli kolejni specjaliści – Maciej Górski oraz Marcin Struzik.
Maciej Górski, Email Marketing Expert, jest związany z GetResponse od blisko dwóch lat. (od niedawna jest również jednym z autorów bloga). Do tej pory czynnie wspomagał klientów GetResponse w realizowaniu kampanii email marketingowych oraz przeprowadzał szkolenia z obsługi GetResponse. W dziale Edukacji i Optymalizacji jest odpowiedzialny za planowanie długofalowych strategii email marketingowych klientów oraz edukację w zakresie najlepszych praktyk, komunikacji z klientem, budowaniem baz adresowych, czy przestrzegania przyjętych regulacji prawnych w komunikacji drogą elektroniczną.

Marcin Struzik, rozpoczął pracę na stanowisku Video Edytora. Do jego zadań w dziale Edukacji i Optymalizacji należy opracowywanie i tworzenie materiałów edukacyjnych video dla klientów oraz ekspertów email marketingu na potrzeby szkoleń, prezentacji i różnych wystąpień.

Przypominamy, że aby współpracować z ekspertami działu Optymalizacji i Edukacji nie trzeba być klientem GetResponse. Wszystkie usługi działu mogą być wykonywane w określonych pakietach lub każda z osobna.

Kolejne informacje o sukcesach działu już niebawem! 😉

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.