Nowa funkcjonalność – Historia Subskrybenta
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Nowa funkcjonalność – Historia Subskrybenta

W GetResponse rozpoczął się okres zmian i ulepszeń – czyli to co nasi klienci cenią i lubią – wprowadzamy nowe funkcjonalności.

Zaczynamy od Historii Subskrybenta. Jest to funkcjonalność umożliwiająca przejrzenie wszystkich niezbędnych informacji na temat danego odbiorcy w jednym miejscu.

Z nowej funkcjonalności można skorzystać podczas procesu wyszukiwania kontaktów w koncie GetResponse.

Jak to działa?

Jak wszystkie funkcjonalności w GetResponse, również i ta jest bardzo prosta w obsłudze. A tak naprawdę, to można z niej skorzystać dosłownie za pomocą jednego kliknięcia.

Jeśli dany odbiorca został już wyszukany to jedyne co trzeba zrobić to kliknąć w jego imię, aby uzyskać wszystkie informacje na jego temat.

Historia subskrybenta – jakie informacje?

Oprócz podstawowych informacji, które odbiorca podał podczas subskrypcji, możliwe jest również sprawdzenie, w których kampaniach znajduje się jeszcze jego adres email oraz do jakich cyklów wiadomości follow up został zapisany.

Przydatną informacją może być również sprawdzenie pól dodatkowych, które zostały przypisane do tego kontaktu oraz możliwość dodania nowych.

Dla wielu użytkowników zapewne przydatną informacją będzie również kiedy i jakie wiadomości zostały otwarte lub kliknięte przez danego odbiorcę.

Ciekawostką jest również zdjęcie odbiorcy. Pojawi się ono przy każdym subskrybencie, który korzysta z serwisu gravatar. Jest to być może na pozór zbędna informacja, ale może ona okazać się przydatna przy personalizacji kampanii.

Oczywiście dane na temat odbiorcy można edytować z poziomu tego samego okna. Może się to przydać podczas zarządzania kontaktami kampanii.

Chętnie poznamy Wasze opinie na temat nowej funkcjonalności. Być może już Wam się przydała w zarządzaniu kontaktami kampanii. Koniecznie dajcie nam znać!

Już niebawem informacje na temat kolejnych zmian w GetResponse, więc trzymajcie rękę na pulsie.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.