Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Lutowa tapeta GetResponse na pulpit komputera
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Lutowa tapeta GetResponse na pulpit komputera

„Koń jaki jest, każdy widzi”. Można w zasadzie to samo powiedzieć o zimie, która na szczęście zbliża się ku końcowi.

Trzeba jednak przyznać, że nie wszyscy tak sceptycznie podchodzą do zimy, a nawet – co nigdy nie przestanie mnie chyba dziwić – są jej entuzjastami.
Pewnie do lubowania się w tej porze roku przekonują ich narty, święta i ferie zimowe. Nie wiem jednak czy to rekompensuje mrozy, śniegi i niemal półroczną ciemnicę 🙂

Dlatego lutową tapetę GetResponse przygotowaliśmy z myślą o wszystkich zmęczonych już zimą. Nie ma w niej bowiem ani jednego płatka śniegu, czy skrawka bałwana.

Jeżeli na pulpicie Twojego komputera znajduje się palma z bezkresem oceanu wokoło, która irytuje Cię za każdym razem gdy patrzysz przez okno, to lutowa tapeta GetResponse jest właśnie dla Ciebie.

Jeżeli jednak nie masz palmy na pulpicie swojego komputera, to może czas na powiew świeżości na Twoim pulpicie? W końcu niedługo już wiosna i porządki wiosenne czas zacząć 🙂

Tradycyjnie tapeta jest dostępna w 5 najpopularniejszych rozdzielczościach:

800 x 600

1024 x 768

1280 x 800

1280 x 1024

1440 x 900

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.