Lipcowa tapeta GetResponse na pulpit komputera
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Lipcowa tapeta GetResponse na pulpit komputera

Lipiec wskoczył do naszych kalendarzy kilka dni temu pokazując jak męczący może być śródziemnomorski klimat. Przez te kilka dni poczuliśmy, że podmuch wiatru może być tak samo cenny jak kropla wody na pustyni. Co gorsza, wielu naszych użytkowników, zamiast korzystać z uroków tej pustynnej aury chłodząc się na przykład w rodzimym Bałtyku, który wobec wysokich temperatur jest tak samo obojętny jak subskrybenci na kiepskie newslettery, muszą spędzać te upalne dni w pracy.

Ponadto, okazało się, że nie tylko te kilka dni, ale cały lipiec ma być wyjątkowo obfity w wysokie temperatury. Postanowiliśmy zatem znaleźć skuteczny sposób, który pomoże naszym zapracowanym użytkownikom chłodzić się i jednocześnie pracować (w końcu nie wszyscy mają w biurach klimatyzację). Rozpoczęła się praca nad projektem o kryptonimie „Chłodzenie na zamówienie”. Po kilku godzinach narad postanowiliśmy powierzyć ten projekt naszemu fenomenalnemu grafikowi – Bartkowi. Oto jaki jest efekt jego pracy…

Oddajemy do Waszej dyspozycji lipcowe tapety na pulpit komputera. Wystarczy wybrać jedną z poniższych pięciu najpopularniejszych rozdzielczości i ustawić jako tapetę.

Następnie należy podczas pracy, raz na jakiś czas zerkać na pulpit przez zaledwie kilka sekund. Efekt chłodzenia jest nie tylko natychmiastowy, ale również długotrwały. Sprawdziliśmy to na naszych komputerach i to naprawdę działa! Zdumiewające, prawda!? Zresztą, sprawdźcie sami!

Poza tym, tapeta ma również kalendarz, co czyni ją jakże niezwykle popularnym zestawem zwanym kolokwialnie „dwa w jednym”, czyli chłodzenie i jednoczesne odliczanie dni do rozpoczęcia urlopu. Tapety w pięciu najpopularniejszych rozdzielczościach znajdują się poniżej:

800 x 600

1024 x 768

1280 x 800

1280 x 1024

1440 x 900

Jeżeli tapeta będzie chłodziła również w Waszych komputerach, to koniecznie dajcie nam znać w komentarzach.

Rozpoczęliśmy już burze mózgów na tapetę sierpniową. Jeżeli macie już jakieś pomysły, to podzielcie się z nami w komentarzach, a być może któryś z nich wykorzystamy w sierpniu.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.