Książka ekspertów z GetResponse już w sprzedaży!
autor: Karolina Kurcwald ostatnia aktualizacja 0

Książka ekspertów z GetResponse już w sprzedaży!

W księgarni online wydawnictwa Helion ukazała się książka Piotra Krupy i Macieja Ossowskiego z GetResponse zatytułowana “E-mail marketing. 10 wykładów o skutecznej promocji w sieci.”

Dostępna jest w wersji papierowej oraz w formie e-booka, a my mamy również w zanadrzu kilka egzemplarzy, o które możecie w tym tygodniu zawalczyć na naszym Facebookowym profilu.

E-mail marketing. 10 wykładów o skutecznej promocji w sieci.” to autorska publikacja w całości napisana przez naszych ekspertów – Piotra Krupę, koordynatora ds. PR oraz Macieja Ossowskiego, Dyrektora Działu Edukacji w GetResponse. To jedna z niewielu szeroko dostępnych na rynku pozycji, w całości poświęconych email marketingowi, w rzetelny sposób opisująca elementy i strategie kampanii mailingowych.

O czym to?

Książka jest cennym źródłem wiedzy dla tych, którzy chcą zgłębić swoją wiedzę na temat email marketingu oraz dobrze przygotować się do prowadzenia działań promocyjnych z wykorzystaniem emaila. Znajdziecie w niej m.in. skuteczne sposoby budowania bazy odbiorców, wskazówki dotyczące prawidłowej budowy newslettera czy też porady dotyczące mierzenia skuteczności mailingów.

Dla kogo?

“E-mail marketing. 10 wykładów o skutecznej promocji w sieci” to 130 stron rzetelnej wiedzy, przede wszystkim skierowanej do marketerów i przedsiębiorców rozpoczynających prowadzenie kampanii email marketingowych ale i tych, którzy chcą pogłębić zdobytą już wiedzę i doświadczenie lub szukają inspiracji do zwiększenia efektywności prowadzonych działań.

Jak zdobyć?

Książkę możecie zakupić tutaj w cenie 34,90 zł (lub 27,90 zł za e-booka). Mamy też dla Was niespodziankę – od dzisiaj do piątku będziecie mogli zdobyć jeden z darmowych egzemplarzy książki, pomagając dokończyć nam zdania, które codziennie będą pojawiać się na Facebooku. Zapraszamy – i czekamy na Wasze opinie na temat książki!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.

Zostań autorem na Blogu GetResponse!

Dowiedz się, jak to zrobić