Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Konkurs na newsletter – mamy zwycięzców!
autor: Karolina Kurcwald ostatnia aktualizacja 0

Konkurs na newsletter – mamy zwycięzców!

Otrzymaliśmy bardzo dużo zgłoszeń konkursowych – za wszystkie bardzo dziękujemy.

Postawiliście przed nami i Szanownym Jury naprawdę trudne zadanie – ale właśnie takie trudne i inspirujące zadania w GetResponse lubimy. 🙂 Po długich debatach i obradach, wybraliśmy więc Zwycięzców – oto oni.

W wyborze Zwycięzców kierowaliśmy się kilkoma kryteriami. Zależało nam nie tylko na tym, by newsletter był atrakcyjny graficznie, ale również, by spełniał swoją rolę – materiału promocyjnego stworzonego według zasad i dobrych praktyk email marketingu. Doceniliśmy zatem nie tylko sam wygląd, ale i poprawną konstrukcję wiadomości.

No dobrze, kto wygrał?

Główną nagrodęiPada – postanowiliśmy przyznać Radosławowi Struczyńskiemu. Praca, którą przysłał, oprócz estetycznego, minimalistycznego stylu, który bardzo przypadł nam do gustu, jest wyjątkowo czytelna i zawiera niezbędne elementy newslettera:

W konkursie przyznaliśmy też drugie i trzecie miejsce, które zostaną nagrodzone naprawdę wyjątkowymi koszulkami.

Drugie miejsce zajęła praca Anny Gryszkiewicz:

… a trzecie, newsletter zaprojektowany przez panią Katarzynę:

Na tym jednak nie koniec!

Trafiła do nas także pewna praca, która sprawiła, że postanowiliśmy również przyznać wyróżnienie specjalne (oraz iPoda Shuffle) – za wyjątkowo twórcze wykorzystanie możliwości naszego nowego Kreatora. To newsletter, który stał się dla nas uosobieniem hasła towarzyszącego naszemu konkursowi: “Email Marketing. Kreatywnie.

Chociaż praca, autorstwa Michała Gorczycy, nie zawiera żadnej oferty promocyjnej, bardzo spodobał nam się fakt, że w całości powstała w nowym Kreatorze (tak, taki efekt da się w nim osiągnąć bez stosowania żadnej dodatkowej grafiki!).

Autor każdy element obrazka, który możecie zobaczyć poniżej, stworzył za pomocą dostępnych w naszym Kreatorze opcji. To najlepszy dowód na to, jak elastyczne narzędzie macie do dyspozycji, tworząc wiadomości w GetResponse. Przy wykorzystaniu Waszej kreatywności i inwencji, zyskujecie praktycznie nieograniczone możliwości – i gorąco zachęcamy Was do ich odkrywania!

(teraz czas na oklaski, fanfary, konfetti i strzały korków od szampana :))

Zwycięzcom i Wyróżnionym gratuluję w imieniu całego Zespołu GetResponse – skontaktujemy się z Wami w celu przekazania nagród.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za udział w konkursie – i nieustannie zapraszamy do korzystania z nowego Kreatora Wiadomości i wypróbowania zupełnie nowego podejścia to tworzenia newsletterów!

A jak Wam podobają się zwycięskie prace?

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.

Zostań autorem na Blogu GetResponse!

Dowiedz się, jak to zrobić