Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Konferencyjna jesień zespołu GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Konferencyjna jesień zespołu GetResponse

Mimo zdobytego “Ekomers 2013” nie siadamy na laurach i nie zwalniamy tempa – wręcz przeciwnie.

Przed nami pracowita “konferencyjna” jesień. W najbliższych tygodniach będziecie mogli nas spotkać aż na trzech różnych imprezach.

Inno-Tech Expo w Kielcach

Zaczynamy już w tym tygodniu (17-19.10) na Inno-Tech Expo w Kielcach. Jak sama nazwa wskazuje jest to wydarzenie, podczas którego można nawiązać kontakty biznesowe z wieloma innowacyjnymi firmami. Na powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych nowoczesnych Targów Kielce zwiedzający będą mieli możliwość nie tylko poznania oferty wystawców, ale również wzięcia udziału w pokazach produktów.

Aby porozmawiać o email marketing i GetResponse, zapraszamy na stoisko E-4, gdzie cały czas do Waszej dyspozycji będzie obecny nasz zespół.

V Forum Marketing Nowych Mediów

Z Kielc wracamy do Warszawy, aby w dniach 22-23 października wziąć udział w konferencji organizowanej przez Puls Biznesu – V Forum Marketing Nowych Mediów.

Jak podają organizatorzy tegoroczna edycja ma obfitować w informacje i case study dotyczące takich kwestii jak sposoby maksymalizacji efektywności kampanii, integracja elementów kampanii online czy miarodajna ocena skuteczności działań.

Nasz ekspert, Maciej Ossowski, dyrektor Działu Edukacji, wystąpi z prelekcją:

“Za „nowym” stoi tradycja. Jak na nowo zdefiniować tradycyjne formy przekazu”. Dowiecie się z niej m.in.:

  • czy nadal potrzebujemy mailingów i newsletterów
  • jak sprawić by tradycyjne metody były integralną częścią nowoczesnej kampanii

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć na stronie konferencje.pb.pl

Retail Show

Ostatnie na naszej liście są coroczne targi Retail Show w Warszawie – 20-21 listopada. Jest to największa impreza o charakterze B2B dla sektora retail w Polsce. Targom towarzyszy konferencja Retail Congress 2013.

Podczas dwóch dni imprezy nasz zespół będzie stacjonował przy stoisku G08. Z przyjemnością odpowiemy na każde Wasze pytanie.

Poza tym, obecność GetResponse zostanie zaakcentowana również w części konferencynej. Tym razem, Maciej opowie o dziesięciu powodach, dla których warto wysyłać kampanie email marketingowe.

Szczegółowe informacje na temat targów można znaleźć na stronie retailshow.pl

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.