Kolejna edycja Uniwersytetu Konwersji Ceneo
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Kolejna edycja Uniwersytetu Konwersji Ceneo

Już 4 lutego w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Uniwersytetu konwersji Ceneo. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą – jest to szkolenie poświęcone mierzeniu konwersji i sposobach jej zwiększania.

Polecane jest w szczególności właścicielom sklepów internetowych oraz osobom odpowiedzialnym za marketing i rozwój funkcjonalności e-sklepów, ale nie tylko.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, jednym z wykładowców będzie ekspert email marketingu z GetResponse – Maciej Ossowski, Dyrektor Działu Edukacji i Optymalizacji w GetResponse. Maciek opowie m.in. o prostych rozwiązaniach email marketingowych w celu podniesienia sprzedaży i zwiększenia ruchu na stronie.

Jak można przeczytać na stronie Uniwersytetu Konwersji Ceneo, ma to być spotkanie, z którego będzie można wynieść praktyczną, gotową do wdrożenia wiedzę. Poza tym, ma ono mieć w sobie pierwiastek inspiracji do dalszych badań i analiz. W imieniu Maćka mogę zagwarantować, że jego prelekcja na pewno spełni stawiane przez organizatorów oczekiwania. 😉

Więcej informacji na temat Uniwersytetu Konwersji można znaleźć na stronie: http://szkolenia.ceneo.pl/

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.