Katalog Newsletterów GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Katalog Newsletterów GetResponse

Uruchomiliśmy właśnie Katalog newsletterów umożliwiający publikowanie i dzielenie się wysłanymi wiadomościami w Internecie.

Ale po kolei.

Do tej pory każdy użytkownik GetResponse mógł publikować wysłane wiadomości z danej kampanii w “Web Archiwum”.
Dzięki temu wszystkie wysłane wiadomości były dostępne na jednej stronie internetowej, na której dodatkowo można umieszczać m.in. formularz zapisu lub promować firmowe kanały portali społecznościowych. Poza tym, każda osoba odwiedzająca Archiwum może również zacząć subskrybować RSS danej kampanii email marketingowej i w szybki sposób dowiedzieć się o każdej nowej wysłanej wiadomości.

Każde archiwum ma indywidualny adres internetowy, dzięki czemu można go umieszczać w dowolnych miejscach dodatkowo promując w ten sposób wysłane już newslettery.

Archiwum wiadomości może wyglądać tak jak jednej z naszych kampanii.

Natomiast wdrożony właśnie Katalog Newsletterów zwiększa możliwości obecnego Archiwum umożliwiając jeszcze większą promocję wysłanych wiadomości oraz zwiększając efektywność prowadzonych kampanii. Jest on bowiem indeksowany przez wyszukiwarki internetowe, więc będzie widoczny w wynikach wyszukiwania. W katalogu do wyboru jest kilkanaście różnych kategorii, więc każdy użytkownik bez trudu znajdzie przynajmniej jedną odpowiadającą jego branży.

Aby dodać wiadomości z kampanii do katalogu wystarczy w ustawieniach kampanii podczas edytowania ustawień Archiwum wybrać kategorię katalogu, w której mają zostać opublikowane newslettery i kliknąć przycisk “Zapisz ustawienia” znajdujący się na dole strony. I to wszystko.

W każdej chwili można również usunąć opublikowane już newslettery z katalogu. Aby to zrobić wystarczy nie wybierać żadnej kategorii w ustawieniach Archiwum.

Newslettery można dodać również bezpośrednio ze strony Katalogu. Wystarczy kliknąć “Dodaj newsletter” i zalogować się do swojego konta.

Jesteśmy ciekawi czy funkcja dodatkowej promocji wysłanej newsletterów przypadnie Wam do gustu. Chętnie poznamy Wasze opinie i komentarze w tej sprawie.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.