Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Już dostępny: zupełnie nowy GetResponse [Aktualizacja]
autor: Karolina Kurcwald ostatnia aktualizacja 0

Już dostępny: zupełnie nowy GetResponse [Aktualizacja]

Uwielbiamy dzielić się z Wami dobrymi wiadomościami – zwłaszcza, jeśli dotyczą długo wyczekiwanych nowości w GetResponse. A dzisiejsza zapowiedź jest zupełnie wyjątkowa. Wyjątkowa, bo szykuje się pewna rewolucja.

Od teraz możecie korzystać z GetResponse w całkiem nowym wcieleniu: Waszego online marketingowego centrum dowodzenia. Gotowi na więcej?

Dlaczego wprowadzamy zmiany?

Być może już wiecie, jak cenne są dla nas opinie naszych Klientów. Wsłuchaliśmy się w Wasze sugestie i prośby i doszliśmy do wniosku, że czas na zmianę. Naprawdę dużą zmianę.

Już od jakiegoś czasu wzbogacaliśmy GetResponse o kolejne narzędzia, takie jak webinary czy marketing automation. Wiedzieliśmy jednak, że możemy zrobić jeszcze więcej, aby stworzyć prawdziwie wszechstronną platformę marketingową. Kompleksową, ale nie skomplikowaną. Przyjazną użytkownikowi – a raczej, jak lubię mówić, przyjazną człowiekowi.

Dlatego zespół naszych najlepszych specjalistów, w tym UX designerów, programistów, product managerów, marketerów i ekspertów od tworzenia treści, ciężko pracował przez ostatnie miesiące, aby ten cel osiągnąć.

Całkiem nowy, kompleksowy

Nowy GetResponse to nie tylko zupełnie nowy wygląd platformy. To wynik zmiany sposobu, w jaki postrzegamy GetResponse i online marketing jako całość. Tak naprawdę stworzyliśmy całkowicie nową platformę, praktycznie napisaną od nowa, która daje Wam dostęp do w pełni zintegrowanych narzędzi marketingowych.

Co się zmieniło?

W skrócie – wszystko. Nowy GetResponse to sześć współpracujących ze sobą modułów, dzięki którym łatwiej Wam będzie zarządzać wysyłkami emaili, automatyzacją i sprzedażą. W centrum całości znajduje się teraz baza adresowa. Wszystkie moduły mają do niej dostęp, są w pełni zsynchronizowane i zawsze działają na najnowszych danych. To z kolei ułatwia monitorowanie potencjalnych i istniejących klientów na każdym etapie ich ścieżki.

nowy-GetResponse-schemat

Najważniejszym założeniem było to, żeby całość była jak najbardziej przejrzysta. Dlatego niezależnie od tego, z jakich modułów korzystacie, macie jasny obraz aktualnych wyników i wiecie, co robić dalej. A wszystko to już z poziomu (nowego) pulpitu. To, co widzicie poniżej, to właśnie nowy pulpit w wersji angielskiej:

nowy-pulpit-GetResponse

W telegraficznym skrócie, oto najważniejsze zmiany:

  • Nowa architektura platformy i w pełni zintegrowane narzędzia, pozwalające śledzić cały cykl życia klienta.
  • Nowy interfejs, który możecie całkowicie dostosować do własnych potrzeb.
  • Oparty na widgetach pulpit, dzięki któremu stworzycie własne centrum zarządzania.
  • Nowy, przyjemny dla oka wygląd z łatwiejszą, bardziej intuicyjną nawigacją.
nowe-widgety-GetResponse

Co Wy na to?

A to jeszcze nie wszystko! Wraz z odmienioną platformą, prezentujemy też nowy…

System CRM (wersja beta)

W 1998 roku nasz szef Szymon Grabowski stworzył GetResponse – wtedy proste narzędzie do wysyłania autoresponderów. Z upływem czasu GetResponse stał się pełnoprawną platformą do email marketingu, do której potem dodaliśmy jeszcze landing pages, webinary i automatyzację marketingu.

Cały czas brakowało nam jednak pewnego elementu tej online marketingowej układanki. Aż do dzisiaj. Z dumą prezentujemy Wam wersję beta nowego systemu CRM, który będzie zintegrowaną częścią nowej platformy GetResponse.

CRM-nowy-GetResponse

Dzięki CRM w GetResponse łatwo zsynchronizujecie marketing i sprzedaż – w jednym, prostym w użyciu i skalowalnym narzędziu. Bez wydatków na dodatkowe oprogramowanie, konieczności obsługi wielu narzędzi, czy zatrudniania kolejnych pracowników. Za bardzo rozsądną cenę.

AKTUALIZACJA: Możecie już korzystać z nowego GetResponse!

Nowe wcielenie platformy jest już dostępne w polskiej wersji językowej (obok dziesięciu innych – nad pozostałymi nadal ciężko pracujemy). Jeśli macie pytania lub komentarze do nowej wersji platformy, koniecznie dajcie nam znać w komentarzach.

AKTUALIZACJA: Pierwsi szczęśliwcy mogą już korzystać z nowego GetResponse!

Hurra! Od dziś pierwsza grupa klientów GetResponse może przełączyć się na nową wersję platformy. Nie masz jeszcze dostępu do tej opcji? Już nie możesz się doczekać? Nie martw się – będziemy stopniowo uruchamiać nową odsłonę systemu dla wszystkich użytkowników kont płatnych (w języku polskim).

Razem z naszymi klientami wchodzimy w fazę testów nowego GetResponse. Czekamy z niecierpliwością na Twoje spostrzeżenia! Chcemy być pewni, że GetResponse spełnia (a nawet przekracza!) Twoje oczekiwania. Jeśli należysz do grupy, która może już korzystać z nowej platformy – podziel się swoją opinią w komentarzach pod tym artykułem. A jeśli wciąż czekasz na nową wersję – opowiedz nam, czego od niej oczekujesz!

Co powinniście wiedzieć?

Na pewno macie wiele pytań, więc na kilka z nich odpowiem już teraz.

  • Nowy interfejs będziemy uruchamiać stopniowo. W pierwszej kolejności nowy GetResponse w wersji beta będą mogli przetestować użytkownicy płatnych kont, korzystający z panelu w języku angielskim (US). Polscy użytkownicy otrzymają dostęp do nowej platformy na przełomie lipca i sierpnia.
  • W istniejących już kontach GetResponse podczas trwania beta testów będziecie nadal mieć dostęp do dotychczasowej wersji GetResponse – wraz z możliwością przełączenia się z powrotem w dowolnej chwili. Wszytkie nowe konta, zakładane od teraz, będą korzystały już z nowej wersji produktu.
  • Opłata za korzystanie z konta pozostaje taka sama.
  • Podczas fazy beta możecie korzystać z narzędzia CRM w ramach wszystkich płatnych pakietów. Po zakończeniu testów, funkcja CRM będzie dostępna w pakietach PRO i wyższych.
  • Opcja multi-user nie będzie dostępna w nowym panelu aż do zakończenia fazy beta. Do tego czasu możecie korzystać z tej opcji tylko w „starej” wersji GetResponse.
  • W wersji beta może brakować niektórych znanych Wam funkcji, a niektóre mogą być niekompletne. Nie martwcie się – pracujemy nad tym, by wszystko działało jak trzeba w wersji finalnej.

Oczywiście, nasz zespół jest zawsze do dyspozycji i służy pomocą. Jeśli więc macie dodatkowe pytania, koniecznie dajcie nam znać (na przykład w komentarzach pod tym postem).

Nie tylko email marketing. Cały marketing.

Teraz wszystkie działania – od zbierania leadów, przez komunikację z nimi, aż po sprzedaż – przeprowadzicie w ramach jednej platformy, mając wszystkie potrzebne dane w zasięgu ręki. To właśnie nowy GetResponse.

Wkrótce zobaczycie go na własne oczy. Śledźcie naszego bloga, a niebawem dowiecie się więcej!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.

Zostań autorem na Blogu GetResponse!

Dowiedz się, jak to zrobić