Jesteśmy jednym ze sponsorów infoShare!
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Jesteśmy jednym ze sponsorów infoShare!

Jutro w gmachu Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej zaczyna się, długo wyczekiwana przez wielu, konferencja informatyczna infoShare.

Oznacza to, że przed nami dwa dni pełne świata mediów cyfrowych, nowoczesnych form marketingu i szeroko rozumianych technologii IT. Można być pewnym, że niemal każdy pasjonat informatyki znajdzie na infoShare coś co go zainteresuje.

Głównym celem infoShare jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem przez ekspertów z różnych dziedzin. Nie ma się co dziwić, w końcu najmocniejszą stroną konferencji są właśnie prelegenci. Organizatorzy duży nacisk kładą właśnie na interesujących mówców, ludzi z bogatym doświadczeniem i wysokich kwalifikacjach, którzy potrafią zaangażować publiczność w temat swojej prelekcji.

Jest nam bardzo miło poinformować, że Implix, właściciel GetResponse jest jednym ze sponsorów infoShare. A Szymon Grabowski, prezes zarządu Implix i twórca GetResponse znalazł się w gronie prelegentów konferencji.

Szymon wystąpi z prelekcją pt. Biznes „World Class” i opowie m.in. o działalności gospodarczej w nowych, dotychczas nieistniejących dziedzinach gospodarki oraz o tym, jak skutecznie prowadzić międzynarodowy biznes.

Udział w konferencji jest bezpłatny i otwarty. Jedynym warunkiem było zarejestrowanie się na stronie infoShare. Piszę “było”, ponieważ rejestracja została dzisiaj zamknięta ze względu na wyczerpanie liczby wolnych miejsc.

Do zobaczenia jutro! – jeśli zdążyliście zarezerwować sobie miejsce 😉

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.