Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Jedziemy na Targi eHandlu!
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Jedziemy na Targi eHandlu!

Już w najbliższą środę (24 października) startują Targi eHandlu – miejsce spotkań i wymiany doświadczeń.

W tym roku odbywają się we wrocławskiej hali Stulecia, która została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Oznacza to, że organizatorzy oddali do dyspozycji wystawców i zwiedzających ponad 2000 metrów kwadratowych przestrzeni wystawienniczej w samym centrum Wrocławia. Nic zatem dziwnego, że spodziewane jest łącznie 150 wystawców i ponad 2000 zwiedzających.

Spotkaj się z zespołem GetResponse

Jak można przeczytać na stronie organizatora Targi eHandlu to idealne miejsce, gdzie właściciele sklepów internetowych porównają oferty i wybiorą tą najkorzystniejszą dla swojego e-sklepu. Nie mogło zatem i nas tam zabraknąć.

Jeżeli chcecie porozmawiać o tajnikach email marketingu, dowiedzieć się więcej o GetResponse, ale i nie tylko, to zapraszamy do stoiska A34. To właśnie przy nim będzie stacjonować zespół GetResponse – gotowy, aby w każdej chwili odpowiedzieć na Wasze pytania.

Poza tym, zapraszamy również na część edukacyjną targów – a w szczególności na prezentację Maćka Ossowskiego, która odbędzie się o godzinie 11:45. Maciek opowie o tym kiedy wysłać mailing, żeby odzyskać “porzucony koszyk”.

Więcej informacji na temat Targów eHandlu można znaleźć na targiehandlu.pl

Do zobaczenia!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.