Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Jak zbudować dochodowy program lojalnościowy? – poradnik ekspertów GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Jak zbudować dochodowy program lojalnościowy? – poradnik ekspertów GetResponse

Na pewno jesteś członkiem niejednego programu lojalnościowego. Obecnie wiele marek – szczególnie z branży FMCG – prowadzi kampanie oparte na zaangażowaniu i lojalności.

Nie ma im się co dziwić. Program lojalnościowy to świetne narzędzie do prowadzenia długotrwałych działań marketingowych oraz pomaga zbudować i podtrzymać pozytywne relacje z klientami.

Dobrze dobrana strategia programu lojalnościowego pozwala zwiększyć sprzedaż. Jednym z najczęściej wykorzystywanych modeli programu lojalnościowego jest premiowanie każdego zakupu punktami, które klient może wymieniać na nagrody. Co ciekawe, ponad połowa Polaków przyznaje, że bierze udział przynajmniej w jednym programie lojalnościowym.

Skoro już wiesz, że warto inwestować w lojalność klientów to teraz możesz się jeszcze dowiedzieć jaką rolę w budowaniu lojalności może mieć newsletter i jak budować bazę uczestników.

Pobierz darmowy poradnik przygotowany przez ekspertów GetResponse. Dowiesz się z niego m.in. o strategii programów lojalnościowych, jak pozyskiwać lojalnych klientów oraz jak działa automatyzacja programu lojalnościowego.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.