InternetBeta 2012 startuje już za…
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

InternetBeta 2012 startuje już za…

Jedna z największych konferencji branży internetowej – InternetBeta, startuje już za kilka dni.

Jestem pewien, że wielu uczestników już rozpoczęło odliczanie do rozpoczęcia tej imprezy. Nie ma się co dziwić, w końcu przed uczestnikami 3 dni pełne merytorycznych wystąpień oraz nawiązywania nowych kontaktów.

Tym bardziej, że jak zapowiadają organizatorzy, tegoroczna edycja będzie bardziej zróżnicowana – “(…)pojawią się nowe tematy, nowi ludzie. Ma być najlepszą edycją.”

A piszemy o InternetBeta dlatego, że również się na tą konferencję wybieramy. Będziecie mogli nas spotkać zarówno w kuluarach, jak i na jednej z sal wykładowych.

Przygotowaliśmy dla Was również – podobnie jak rok temu – napoje energetyczne, które pomogą Wam przetrwać te trzy dni pełne intensywnego zdobywania wiedzy i tzw. “networkingu” ;-). Już dzisiaj prezentujemy projektu puszek z naszym nowym logo, co powinno ułatwić Wam zlokalizowanie napojów już na samej konferencji.

To nie jest jeszcze cały akcent GetResponse na InternetBeta. Nasz nieoceniony ekspert – Maciej Ossowski, Dyrektor Działu Edukacji i Optymalizacji będzie miał przyjemność poprowadzenia jednej z prezentacji. Odbędzie się ona 27 września o 17.50 w sali nr 3. Maciek opowie o najbardziej kreatywnych kampaniach email marketingowych z 2012 roku.
Maciek, oprócz ciekawej prezentacji, zaplanował również kilka “atrakcyjnych” niespodzianek. Warto zatem wstąpić na jego prelekcję i zostać do końca. 😉

A więc… Do zobaczenia już 26 września w Rzeszowie! My nie możemy się już doczekać, a Wy!?

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.