Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Grudniowa tapeta GetResponse na pulpit komputera
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Grudniowa tapeta GetResponse na pulpit komputera

Jest, stało się! Przyszła zima!

To znaczy, w dalszym ciągu mamy jeszcze kalendarzową jesień, ale kto by tam o tym pamiętał skoro przy każdym wyjrzeniu przez okno brzmi to jak kiepski żart.

A za oknem zadomowił się już zalegający gdzie popadnie śnieg i zadziornie hulający wiatr.

Taki stan pogody zazwyczaj oznacza większe niż zazwyczaj korki, syzyfowe odśnieżane samochodu, narzekania na zbyt niską temperaturę, częstsze przeziębienia i chroniczną obawę, ze wszędzie jest ślizgo. Chociaż z drugiej strony zima oznacza wojnę na śnieżki, święta, narty i…grzane wino 🙂 .

Można zatem założyć, że w tą niedocenianą porę roku każdy znajdzie coś dla siebie – jak nie narty i wojna na śnieżki to na pewno odśnieżanie samochodu lub drobny upadek na oblodzonym chodniku – co kto lubi. Natomiast, w inne pory roku nie jest już tak różnorodnie. Lato oznacza upały i sporty letnie (a jak ktoś nie lubi?),  jesień jest szara i dobra tylko dla grzybiarzy, a wiosna nie oferuje nic poza topniejącymi śniegami, topieniem kukły  i rozkwitaniem przyrody na nowo :).

Adorując zatem zimę i dziękując jej za powtórne przedterminowe przybycie, jak co miesiąc, prezentujemy zimową tapetę na pulpit Waszych komputerów.

Tradycyjnie tapeta jest dostępna w pięciu najpopularniejszych rozdzielczościach. Wystarczy kliknąć jedną z nich i ustawić wyświetlającą się grafikę jako tapetę.

Do dzieła, bo zima nie będzie trwała wiecznie!

800 x 600

1024 x 768

1280 x 800

1280 x 1024

1440 x 900

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.