Grafiki w newsletterze – #infografika
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Grafiki w newsletterze – #infografika

Umieszczanie grafik w wiadomościach email to chyba najskuteczniejszy sposób na wzbudzenie zainteresowania subskrybentów.

Dlatego, postanowiliśmy przygotować kilka faktów i wskazówek, które ułatwią proces umieszczania grafik w newsletterach i przekonają Cię do używania ich w prowadzonych kampaniach.

Fundamentem i najmocniejszym punktem wielu newsletterów jest treść pisana. Czasami jednak nie ma takich słów lub nic nie będzie bardziej skuteczne niż właśnie grafika albo zdjęcie. To właśnie elementy graficzne szybciej i skuteczniej przykują uwagę i poinformują o promocji lub najnowszej ofercie.

Co więcej, to właśnie obraz lepiej stymuluje ludzką wyobraźnię i ułatwia zapamiętanie przekazu oraz zbudowanie świadomości marki.

Dodając grafiki do newslettera trzeba jednak unikać pewnej pułapki. Czasami mogą one zostać zablokowane przez dostawcę poczty elektronicznej. A jeśli Twoja wiadomość będzie się składała z samych obrazków, to odbiorcy, którzy mają zablokowane wyświetlanie grafik w swojej skrzynce odbiorczej, od razu usuną Twoją wiadomość nie poznając nawet Twojej oferty.

Dlatego w przygotowanej poniższej infografice możesz znaleźć wskazówki, dobre praktyki i przykłady, którymi warto się kierować przygotowując newsletter z grafikami. Teraz wszystkie niezbędne informacje możesz znaleźć w jednym miejscu.

F181477800

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.