GetResponse utworzył dział IT Mobile
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

GetResponse utworzył dział IT Mobile

Po raz kolejny mamy przyjemność  poinformować, że rozrastają się struktury GetResponse.

Tym razem do naszego zespołu dołączyli specjaliści w tworzeniu zaawansowanych aplikacji mobilnych. Tak powstał dział IT Mobile.

Głównym celem nowo utworzonego działu jest rozwijanie aplikacji mobilnej oraz utworzenie wersji tabletowej GetResponse na dwa najpopularniejsze systemy mobilne – iOS i Android.

Działem IT Mobile kieruje specjalista w tworzeniu zaawansowanych aplikacji mobilnych – Maciej Kowalski, który doświadczenie zdobywał m.in. kierując firmą tworzącą aplikacje na systemy mobilne.

Do działu dołączyło również dwóch developerów: Bartosz Tułodziecki i Jacek Modrakowski. Bartosz Tułodziecki specjalizuje się w systemie mobilnym firmy Apple – iOS, a wiedzę i doświadczenie miał okazję zdobyć m.in. w firmie Alcatel. Natomiast, Jacek Modrakowski to specjalista od systemu mobilnego Android. Jego głównym zadaniem jest dostosowanie aplikacji do fragmentacji urządzeń opartych na systemie operacyjnym firmy Google.

Już niebawem będziemy mogli poinformować o pierwszym zrealizowanym przez dział IT Mobile projekcie.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.