GetResponse patronem seminarium “AUTORYTETY”
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

GetResponse patronem seminarium “AUTORYTETY”

Seminaria z cyklu AUTORYTETY to spotkania w ramach, których menedżerowie i eksperci zainteresowani stałym poszerzeniem wiedzy i rozwojem kompetencji, mają okazję spotkać się z wybitnymi światowymi autorytetami.

Wśród tematów spotkań są zagadnienia z obszaru marketingu, sprzedaży czy zarządzania.

Jestem nam bardzo miło poinformować, że GetResponse został patronem medialnym najbliższego seminarium, które obędzie się 17 września w warszawskim hotelu Sheraton. Tym razem prelegentem będzie Kevin RobertsDyrektor Generalny Saatchi&Saatchi Worldwide i twórca pojęcia “Lovemarks”

Kevin Roberts uważany jest za innowatora, którzy przekształcił firmy, marki i ich reputacje. Jest jednym z wiodących światowych autorytetów marketingowych. Wierzy, że siła wielkich idei i więź emocjonalna tworzą wyjątkową wartość.

Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w seminarium powinni się spieszyć z rejestracją. Każdy, kto zarejestruje się do 1 września będzie mógł skorzystać z rabatu.

Jeżeli ktoś się waha lub zastanawia nad wzięciem udziału w seminarium, to być może przekona go informacja, że jest to nie tylko możliwość poznania aktualnych światowych trendów, ale również okazja do wymiany poglądów i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Więcej informacji na temat seminarium AUTORYTETY można znaleźć na stronie autorytety.com.pl

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.