Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
GetResponse partnerem serwisu Mensis.pl
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

GetResponse partnerem serwisu Mensis.pl

Pod koniec kwietnia wystartował nowy portal na temat branży e-commerce – Mensis.pl (do tej pory wydawany jedynie jako magazyn).

Jest on przeznaczony dla szerokiego grona e-przedsiębiorców – osób zamierzających rozpocząć własną e-działalność, początkujących właścicieli sklepów internetowych, jak i doświadczonych na rynku graczy.

Jest nam bardzo miło poinformować, że GetResponse został partnerem serwisu. Oznacza to, że wspieramy portal technologicznie w jego działaniach email marketingowych.

Ale to nie wszystko. Redagujemy również jeden z działów serwisu poświęcony email marketingowi. Oznacza to, że wszystkie artykuły opublikowane na portalu sygnowane są marką GetResponse.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania portalu – w szczególności działu poświęconego email marketingowi, na którym regularnie będą publikowane ciekawostki, informacje i porady na temat działań marketingowych z wykorzystaniem wiadomości email.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.