Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
GetResponse partnerem programu certyfikacyjnego “Profesjonalista w eHandlu”
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

GetResponse partnerem programu certyfikacyjnego “Profesjonalista w eHandlu”

“Profesjonalista w eHandlu” to projekt znanej w branży e-commerce Fundacji Polak 2.0.

Ma to być odpowiedź na problem braku wykwalifikowanej kadry odpowiedzialnej za rozwój internetowych kanałów sprzedaży po stronie sklepów internetowych oraz firm, które wykorzystują internet w procesie sprzedaży.

Pomysł opiera się na organizacji kilku tur egzaminacyjnych rocznie. Będzie to okazja do uzyskania certyfikatu na 3 różnych poziomach.

Dlaczego ten program będzie lepszy od innych?

Do tego projektu zostało zaangażowanych ponad 30 firm, które będą odpowiadały za stronę merytoryczną egzaminu i szkolenia. A w gronie zaproszonych firm znalazł się również GetResponse.

Jako lider segmentu email marketingu będziemy odpowiedzialni za przygotowanie zestawu pytań egzaminacyjnych. Jak napisał organizator “firmy ponoszą odpowiedzialność wizerunkową za pytania egzaminacyjne” 🙂

Materiały i pytania będą reprezentowały przede wszystkim wiedzę związaną z tzw. “core-biznesem” firm partnerskich zaangażowanych w projekt. W naszym przypadku będzie to specjalistyczna wiedza wynikająca ze specyfiki produktu, realizowania wielopoziomowej obsługi klienta czy zaawansowanych wdrożeń.

Szczegółowe informacje na temat całego projektu “Profesjonalista w eHandlu” można znaleźć  na stronie ehandel.edu.pl

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.