Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
GetResponse partnerem II Kongresu Online
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

GetResponse partnerem II Kongresu Online

Już za kilka dni (20.10.) w Warszawie odbędzie się II Kongres Online. Jest nam bardzo miło poinformować, że GetResponse jest jednym z partnerów imprezy.

Można oczywiście uznać, że jest to kolejny branżowy event. Jednak – jak podkreślają organizatorzy – unikatowość II Kongresu Online tkwi w prelegentach.
Do współpracy zaproszeni zostali  bowiem wyjątkowi eksperci – praktycy, którzy swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystują w codziennej pracy.

Jest to dla nas tym większe wyróżnienie, ponieważ jednym z tych ekspertów jest Maciej Ossowski, Dyrektor Działu Edukacji w GetResponse.

Maciek opowie uczestnikom kongresu o kampaniach email marketingowych na podstawie doświadczeń największych graczy w sieci, w tym:

  • Zasady prowadzenia kampanii e-mail marketingowych na firmowych kontach pocztowych oraz tych założonych na najpopularniejszych serwisach: Onet, WP, Interia.
  • Obowiązkowe komponenty e-maila reklamowego, które przekładają się na wzrost liczby zamówień.
  • W jaki sposób znacząco podnieść poziom otwarć emaili sprzedażowych i newsletterów online – triki stosowane przez firmy, które najskuteczniej wykorzystują kanał e-mailingowy.
  • Sposoby planowania kampanii e-marketingowych, które nie doprowadzają do “zmęczenia” baz danych i spadku dynamiki zamówień.
  • Co powinno się znaleźć w e-mailach – obowiązkowe elementy, które zachęcają do złożenia zamówienia

Najlepszą informację zostawiliśmy jednak na koniec. Dzięki temu, że jesteśmy partnerem kongresu, wszyscy klienci GetResponse, którzy chcą wziąć w nim udział mogą liczyć na 10% zniżki. Wystarczy, że podczas rejestracji w uwagach wspomnicie, że jesteście klientem GetResponse. To wszystko! Musicie się jednak spieszyć, ponieważ z tego co nam wiadomo zostało już tylko kilka wolnych miejsc.

Do zobaczenia w najbliższy czwartek w hotelu Lord w Warszawie!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.