GetResponse jednym ze sponsorów Biznes Mixer
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

GetResponse jednym ze sponsorów Biznes Mixer

Dzisiaj w warszawskim klubie “The Eve” odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Biznes Mixer.

W programie spotkania m.in. inspirująca prezentacja na temat zachowań konsumentów i ich reakcji na reklamy w nowych mediach, którą poprowadzi Pani Teresa Wierzbowska, dyrektor ds. Public Affairs i rzecznik prasowy firmy Redefine (grupa POLSAT).

Jak zapewniają organizatorzy przewidziana jest również niespodzianka w postaci gościa specjalnego, który zostanie ujawniony dopiero w ostatniej chwili, aby trzymać uczestników w napięciu do ostatniej chwili. Nie zbraknie również loterii wizytówkowej.

Jest nam bardzo miło poinformować, że GetResponse jest jednym ze sponsorów imprezy, co oznacza, że mamy swój wkład w nagrody, które można wygrać we wspomnianej już loterii wizytówkowej :).

Do zobaczenia dzisiaj o 18 w klubie “The Eve”. Pamiętajcie, żeby nie zapomnieć zabrać ze sobą swoich wizytówek, bo jak zapowiadają organizatorzy, w loterii jest “(…)możliwość wygrania wielu nagród” 🙂

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.