Wejdź ze swoim biznesem do świata online – za darmo!

autor: Przemek Dębski ostatnia aktualizacja

Przedstawiamy GetResponse Free – zestaw bezpłatnych narzędzi marketingowych, które pozwolą Ci zaprezentować firmę w Internecie, bez żadnych kosztów – na zawsze!

Rozkręć swój biznes online.

Szybko i łatwo.

Za okrągłe zero złotych!

Ale jak to w ogóle możliwe?

<Przerywamy artykuł, aby nadać ważny komunikat>

Po raz pierwszy od istnienia firmy, czyli od ponad 20 lat, wprowadzamy darmowy plan. Dzięki niemu, każdy może stworzyć swoją własną stronę WWW wykorzystując intuicyjny, oparty na sztucznej inteligencji kreator stron oraz wykorzystać sprawdzone narzędzia jak email marketing, aby rozkręcić swój biznes w Internecie. Możesz teraz przenieść swój biznes do świata online lub rozpocząć działalność w Internecie ZUPEŁNIE ZA DARMO.

GetResponse FreePowtórzmy – za darmo! Na zawsze.

Pierwsze kroki

Co oznacza rozkręcenie biznesu w Internecie?

Po pierwsze – oznacza to stworzenie strony internetowej, aby każdy mógł znaleźć Twoją firmę online i zapoznać się z nią.

Nie chodzi o stworzenie byle jakiej strony, a takiej, która jest ciekawa dla oka odbiorcy, przyciąga uwagę, opowiada Twoją historię i pomaga nawiązać kontakt online z klientami.

Poza tym, prowadzenie działalności w Internecie oznacza często też komunikowanie się z klientami (obecnymi i potencjalnymi) drogą mailową, aby byli na bieżąco z Twoimi ofertami, promocjami, zniżkami, nowymi produktami i ważnymi informacjami, które chcesz im przekazać.

Jak to działa?

Osoby odwiedzające stronę zostawiają Ci swoje adresy emailowe przez formularz zapisu, licząc na to, że przez wyrażenie zgody na otrzymywanie maili od Ciebie, podzielisz się z nimi interesującymi treściami, informacjami o nadchodzących ofertach, dostępami i kuponami zniżkowymi.

To właśnie początek, a początki bywają najtrudniejsze!

Wszyscy wiemy to aż za dobrze.

Stworzenie strony i przeniesienie działalności do Internetu może wydawać się nie lada wyzwaniem – zwłaszcza, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś, nie masz doświadczenia w kodowaniu stron i nie do końca wiesz, jakiej strony potrzebujesz.

Jesteśmy tutaj, aby uchylić przed Tobą rąbka tajemnicy, a nawet podsunąć Ci kompleksowe rozwiązanie wymienionych wyżej problemów.

Szok cenowy (ALE JAK TO ZA DARMO?!)

Jeszcze zanim udostępniliśmy naszym odbiorcom kreator stron GetResponse, doszliśmy do wniosku, że nadszedł czas na połączenie funkcjonalności w jedno narzędzie i oddanie go w ręce wszystkim firmom, które zaczynają działalność online, oszczędzając zarówno czas, jak i pieniądze.

I tak znaleźliśmy się tu, gdzie jesteśmy. Możesz stworzyć stronę WWW łatwiej niż kiedykolwiek (bez znajomości kodowania!) za pomocą szablonów zaprojektowanych przez ekspertów, edytora drag-and-drop, a nawet kreatora opartego na sztucznej inteligencji, który wykona za Ciebie najcięższą robotę.

Możesz wykorzystać jedną z dostępnych domen (to ta część po ‘www’, która kieruje ludzi na Twoją stronę) albo podpiąć własną domenę za darmo. Niektóre inne „darmowe” opcje żądają za tę część zapłaty, a to rozczarowujące, bo posiadanie własnej domeny korzystnie wpływa na Twój branding, wizerunek online i dostarczalność.

Nie jesteś jeszcze online? Czas to zmienić! Własna strona WWW sprawia, że Ty i Twoja firma wyglądacie profesjonalnie. Dodatkowo, zwiększa zaufanie odbiorców do marki, generuje więcej klientów i konwersji oraz umożliwia pełną kontrolę nad informacjami, które na niej przekazujesz.

Możesz teraz stworzyć ją zupełnie za darmo!

Samodzielnie – bez pomocy agencji czy konsultanta i bez polegania na ekspertach od programowania i kodowania.

Stwórz swoją stronę w kilka chwil i przenieś swój biznes do świata online – bez wydawania pieniędzy. Opublikuj ją bez konieczności kupna dodatków i rozszerzeń, aby w prosty i przyjemny sposób pokazać całemu światu, czym się zajmujesz.


Od zeszłego roku adaptujemy się do nowej rzeczywistości, w co idealnie wpisuje się plan GetResponse Free. Odpowiada on na potrzeby zarówno klientów, jak i przedsiębiorców, którzy w przeważającej części działają w Internecie. Większość firm nie może już sobie pozwolić na pozostanie całkowicie offline.

A to jeszcze nie koniec!

Możesz również wykorzystać inne darmowe narzędzia, jak na przykład email marketing, dzięki któremu stworzysz newslettery i wyślesz je swoim odbiorcom. Oprócz tego formularze zapisu, dzięki którym zbierzesz adresy email i rozbudujesz bazę adresową. Odkryj też potencjał landing pages, służących do zaprezentowania oferty potencjalnym klientom. Wszystko po to, aby budować relacje z nowymi i obecnymi odbiorcami.

Nie jesteś do końca pewny na czym polega budowanie relacji? Zaraz do tego dojdziemy.

Co otrzymujesz? Na jak długo?

Na początek…

Pełna lista wszystkiego, co otrzymujesz w planie GetResponse Free:

Aha, jeszcze jedno. Gdy utworzysz konto Free, otrzymasz dostęp do funkcjonalności premium – możesz je przetestować przez 30 dni, jeśli chcesz. To znaczy, że możesz korzystać z narzędzi premium, ale tylko przez pierwsze 30 dni.

Ale do brzegu – z planem GetResponse Free otrzymujesz:

Kreator stron z 5GB przepustowości

 • Wykorzystaj kreator oparty na AI
 • Stwórz i hostuj jedną stronę internetową
 • Wykorzystaj profesjonalne szablony i wzbogać swoją stronę o galerię, pop-upy czy formularze

Email marketing

 • Stwórz newslettery w intuicyjnym kreatorze drag and drop
 • Wysyłaj 2500 wiadomości/miesiąc do Twoich kontaktów

Landing pages

 • Stwórz i hostuj 1 landing page

Narzędzia do budowy bazy

 • Dodaj do 500 kontaktów

Zarządzanie domeną

 • Skorzystaj z darmowej domeny lub podłącz własną

Narzędzia do pozyskiwania leadów

 • Zwiększ ruch organiczny na stronie dzięki formularzom zapisu i narzędziom do optymalizacji SEO
 • Stwórz nielimitowaną liczbę newsletterów
 • Dodaj formularze do swojej strony lub landing page

Dostęp do funkcjonalności premium

 • Wypróbuj zaawansowane narzędzia przez 30 dni

Cały czas wspominam o tych funkcjonalnościach premium – czym one właściwie są?

Poza dostępem do funkcjonalności ujętych w planie Free, otrzymujesz również 30-dniowy dostęp do dodatkowych narzędzi, abyś mógł je przetestować, nawet jeśli obecnie ich nie potrzebujesz. Zawsze będą na Ciebie czekały, jeśli w przyszłości postanowisz ulepszyć konto. Wraz z rozwojem Twojej działalności możesz potrzebować więcej narzędzi marketingowych, aby dalej angażować swoich odbiorców, a my wciąż, oczywiście, oferujemy plany płatne, aby wspomagać działania marketingowe na każdym poziomie.

Pewnie znasz inne firmy, które oferują części swoich platform za darmo, a rozszerzony dostęp i możliwości oferują w planach płatnych. Na tej zasadzie funkcjonują np. Duolingo, Spotify czy YouTube. 

Przejściem na wyższy poziom jest np. reklama w mediach społecznościowych, która zachęci osoby do odwiedzenia Twojej nowej strony. Dobrym przykładem jest też utworzenie automatycznej serii emaili, które zacieśnią więzi z Twoimi odbiorcami i przedstawią im wyjątkowe oferty czy okazjonalne wyprzedaże – wszystko to dzięki marketing automation. Odwiedzający będą zapisywali się na Twoją listę poprzez podanie kilku podstawowych informacji w zamian za specjalne oferty.

Jeśli nie masz tego na razie w planach – nic nie szkodzi! Działaj dalej z planem GetResponse Free i ciesz się jego funkcjonalnościami.

Funkcjonalności premium dostępne przez pierwsze 30 dni to:

 • Wiadomości email – do każdej wiadomości wysłanej z konta Free dodane będzie logo GetResponse.
 • Landing pages – możesz stworzyć i opublikować tyle landing pages, ile chcesz. Konta Free mają ograniczenie do 1000 unikalnych wizyt na każde 30 dni dla wszystkich landingów w Twoim koncie (po upłynięciu 30 dni liczba wizyt się resetuje). Gdy przekroczysz ten limit, Twoje landing pages przestaną być dostępne online. Testy A/B oraz nielimitowana liczba wizyt dostępne są w planach płatnych.
 • Marketing automation – możesz stworzyć i opublikować tyle cykli, ile zechcesz. Dynamiczna segmentacja nie jest dostępna – możesz uzyskać do niej dostęp poprzez wykupienie planu Plus lub Professional.
 • Czaty – mogą zostać dodane do landing page stworzonego w GetResponse. Możesz też dodać link do okna czatu w wiadomościach email.
 • Kontakt z działem obsługi klienta – masz nieograniczony dostęp do naszych specjalistów poprzez czat dostępny w języku angielskim 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (wsparcie po polsku uzyskasz w dni robocze w godzinach 9:00 – 17:00). Możesz również skontaktować się z nami przez email w jednym ze wspieranych języków: angielskim, polskim, rosyjskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim, francuskim lub włoskim.

Przeszkody pokonane

Pierwsze przeszkoda – koszty – na drodze do rozpoczęcia działalności online została pokonana. A razem z nią druga i trzecia – dostępność i funkcjonalność.

Pielęgnowanie wizerunku oznacza traktowanie tego, co robisz online z taką samą powagą jak to, co robisz w prawdziwym sklepie. Bądź otwarty na ludzi, witaj ich, opowiedz o sobie, dlaczego warto robić z Tobą interesy i budować relacje. Zaoferuj im zniżki, a lojalnym klientom zaproponuj oferty specjalne.


A już w niedalekiej przyszłości…

Może wyglądać to tak:

Dokonałeś tego! Twoja strona jest już widoczna w Internecie.

I masz nawet formularz zapisu, którym zbierasz adresy mailowe od odbiorców. Możesz im teraz wysłać newslettery, oferty specjalne, informacje o promocjach sezonowych produktów czy wyprzedaży, a nawet załączyć film czy pozycje z menu, jeśli takowe posiadasz.

Tutaj pojawia się kolejny krok – dalszy rozwój Twojej działalności online.

Z pewnością postawisz go całkiem niedługo. Na razie rozkręćmy działalność w Internecie. Zacznij tworzyć swoją stronę i załóż konto GetResponse Free. Za darmo. Na zawsze.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.