GetResponse dla organizacji non-profit z 50% rabatem
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

GetResponse dla organizacji non-profit z 50% rabatem

Od dzisiaj wszystkie organizacje non-profit mogą liczyć na specjalne względy w GetResponse.

Przygotowaliśmy bowiem dla nich specjalną ofertą. Zakładając konto w GetResponse organizacje non-profit będą mogły korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu za jedyne 50% ceny rynkowej.

Organizacje non-profit to bardzo często połączenie energii i pracy wielu ludzi na rzecz realizacji statutowych celów organizacji. Można to również nazwać realizacją misji – szerzenie idei lub niesienie pomocy potrzebującym.

Wiemy, że bardzo często jedyną barierą w realizacji działań są fundusze. Właśnie dlatego postanowiliśmy pomóc organizacjom non-profit w realizowaniu ich misji. Zgodnie z przesłaniem naszego hasła „Ty masz misję. My chcemy Ci pomóc!”

Niezmiennie konto umożliwiające zarządzanie bazą adresową do 1000 subskrybentów, bez ograniczeń wysyłki dostępne jest całkowicie za darmo. Cena konta przekraczającego liczbę 1000 adresów email dla organizacji non-profit zaczyna się już od 39 zł za miesiąc.

Wierzymy, że email marketing to kanał komunikacji, który pomoże organizacjom non-profit w zbieraniu dotacji, propagowaniu celów i promowaniu programów działania oraz budowaniu struktur organizacji.

Pomóc im w tym mogą:

  • formularze zapisu  – umieszczane na stronach organizacji (również blog, fan page). W ten sposób wolontariusze lub darczyńcy będą mogli w każdej chwili zostawić swój adres email i pozostać w kontakcie z organizacją
  • spersonalizowane wiadomości email
  • wiadomości follow up – cykl automatycznych wiadomości, dzięki którym organizacje będą mogły budować relacje zarówno ze swoimi wolontariuszami, jak i etapami wyjaśniać i tłumaczyć cele swoich działań darczyńcom
  • segmentacja odbiorców – dzielenie odbiorców na grupy według ich preferencji, danych geograficznych i behawioralnych, co pozwoli dostosowywać treść do zainteresowań danej grupy odbiorców. To z kolei może przełożyć się na efektywność wysyłanych newsletterów
  • ankiety online – pozwolą zbadać poziom zaangażowania oraz zebrać opinie od wolontariuszy i darczyńców

Dodatkowo darmowa baza ponad 1000 grafik, 300 gotowych do użycia szablonów wiadomości, integracja z portalami społecznościowymi.

Więcej informacji na temat oferty dla organizacji non-profit można znaleźć na stronie  http://www.getresponse.pl/email-marketing/cennik/non-profit.html

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.