Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Email-Rewolucja – weź udział w quizie i wygraj iPada!
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Email-Rewolucja – weź udział w quizie i wygraj iPada!

Email-Rewolucja trwa w najlepsze… . Tydzień temu ogłosiliśmy rewolucyjną ofertę cenową naszych usług, a dzisiaj startujemy z quizem, dzięki któremu będziesz mógł sprawdzić swoją wiedzę z email marketingu oraz wygrać rewelacyjne nagrody.

Myślisz, że jesteś niezły z email marketingu!? Udowodnij to biorąc udział w naszym rewolucyjnym konkursie. Wystarczy, że codziennie (oprócz weekendów) odwiedzisz nasz profil na Facebooku i odpowiesz na jedno pytanie związane z email marketingiem. Następnego dnia wśród osób, które prawidłowo odpowiedziały na pytanie zostanie rozlosowana iście rewolucyjna koszulka.

Dodatkowo, każda osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie weźmie udział w losowaniu nagrody głównej, najbardziej pożądanego gadżetu roku – iPada.

Losowanie nagrody głównej odbędzie się 24 grudnia, co znaczy, że szczęśliwy zwycięzca będzie miał godny pozazdroszczenia prezent pod choinkę  🙂

Zatem nie ma co zwlekać! Codziennie odwiedzajcie profil GetResponse na Facebooku, rozwiązujcie quiz i zgarniajcie nagrody.

Dla dociekliwych udostępniamy również regulamin konkursu.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.