Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
“Email marketing vs marketing automation” – pobierz darmowy poradnik
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

“Email marketing vs marketing automation” – pobierz darmowy poradnik

Mimo, że od dwóch tygodni prowadzimy na blogu cykl poświęcony nowym autoresponderom GetResponse, to nie jest to jeszcze wszystko co chcemy Wam powiedzieć na temat marketing automation.

Mamy dla Was najnowszą publikację przygotowaną przez ekspertów z działu Edukacji – poradnik Email marketing vs marketing automation”. Na ponad 10 stronach zostały przedstawione najważniejsze informacje, dzięki którym każdy pozna na czym w ogóle polega marketing automation i czym różni się od tradycyjnych działań email marketingowych.

Screen Shot 2013-07-02 at 11.01.14 AM

Z poradnika “Email marketing vs marketing automation” można dowiedzieć się również jakie funkcje zawierają systemy marketing automation, jak planować kampanię opartą o marketing automation oraz, który kanał wybrać do komunikacji z klientami.

W ostatnich miesiącach pojawiło się wiele niejasności na temat marketing automation. Dlatego głównym celem tej obszernej publikacji jest usystematyzowanie wiedzy i informacji poświęconych tej formie komunikacji. Poradnik ma w klarowny sposób wyjaśnić i rozwiać wszelkie wątpliwości związane z automatyzacją marketingu.

Darmowy poradnik “Email marketing vs marketing automation” można pobrać TUTAJ.

Życzymy owocnej lektury, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu! 

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.