Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Email Marketing Maraton, czyli ruszamy w Polskę…
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Email Marketing Maraton, czyli ruszamy w Polskę…

100% praktycznej wiedzy w 4 godziny. Tak najkrócej można opisać Email Marketing Maraton.

Jest to cykl naszych szkoleń, które odbędą się w 5 miastach Polski. Będą one w całości poświęcone zagadnieniom związanym z email marketingiem.

Dlaczego warto?

Czym różnią się nasze szkolenia od innych dostępnych na rynku? U nas nie usłyszycie po raz kolejny, że na stronie warto umieścić formularz zapisu, a newsletter powinien zawierać przycisk “Kup Teraz”.

Program szkoleń został zaplanowany tak, aby nie powielał omawianych już wielokrotnie zagadnień, tylko skupiał się na najnowszych trendach, które będą dominowały w 2014 roku. Dlatego wśród poruszanych tematów znajdują się m.in. mobilny email marketing, segmentacja bazy odbiorców, dostarczalność w czasach “Gmailowych” zakładek czy automatyzacja email marketingu.

W gronie prelegentów znajdują się eksperci email marketingu z działu Edukacji. Na co dzień współpracują i wspierają w działaniach email marketingowych kluczowych klientów na rynku polskim i międzynarodowym. Są to osoby dobrze znane, które nieraz dzieliły się już swoją wiedzą na łamach serwisów i magazynów branżowych oraz podczas wielu konferencji branżowych.

Szczegóły…

Startujemy już 4 lutego we Wrocławiu. Następnie odwiedzimy Kraków (19.02), Poznań (4.03) i Sopot (11.03). Meta Email Maratonu została zaplanowana na 18 marca w Warszawie.

Koszt uczestnictwa jednej osoby wynosi 99 zł + VAT. Cena konferencji obejmuje przerwy kawowe, materiały szkoleniowe oraz certyfikat ukończenia szkolenia.

Szczegółowy program, kalendarz szkoleń w poszczególnych miastach oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie emailmaraton.pl .

Patronat nad cyklem szkoleń objęli: Polskie Stowarzyszenie Marketingu, Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, Brief, Nowoczesna Firma, Nowy Marketing, Marketer +, SocialPress, Marketing w Praktyce oraz MobileClick.pl.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.