Email marketing i kody QR – darmowy poradnik
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Email marketing i kody QR – darmowy poradnik

W ostatnim poście Karoliny możecie przeczytać o nowej funkcjonalności w GetResponse, dzięki której w prosty sposób stworzycie własny kod QR i umieścicie go w wysyłanych newsletterach.

Karolina nie omieszkała również wspomnieć o małej niespodziance związanej z kodami QR, którą dla Was przygotowaliśmy. 😉

Dzisiaj nie uchylamy już kolejnego rąbka tajemnicy, tylko prezentujemy Wam naszą niespodziankę w pełnej krasie. Jest nią bowiem kilkustronicowy, darmowy poradnik zawierający wskazówki i taktyki wykorzystania kodów QR w email marketingu. Można dowiedzieć się z niego m.in. jak wykorzystać kody QR w budowaniu listy odbiorców, kampaniach mailingowych oraz sprzedaży i obsłudze klienta.

Do poradnika zostały zebrane najważniejsze informacje na temat zastosowania kodów QR w marketingu, w tym sposoby dotarcia do klienta oraz metody zwiększenia dzięki nim efektywności działań marketingowych. Ponadto, stanowi on kompendium praktycznych wskazówek dotyczących planowania i przeprowadzania skutecznych kampanii email marketingowych z użyciem fotokodów.

Mimo, że zwrot kody QR brzmi w naszym kraju jeszcze enigmatycznie, to wraz z intensywnym rozwojem mobile marketingu niedługo te dwuwymiarowe kody kreskowe mogą stać się popularnym narzędziem wykorzystywanym w komunikacji marketingowej. Dlatego lepiej zebrać wiedzę i poznać sposoby ich wykorzystania już teraz. Może informacje zebrane w poradniku przydadzą się Wam szybciej niż myślicie :-).

Aby pobrać darmowy poradnik wystarczy wejść na stronę http://www.getresponse.pl/email-marketing/baza-wiedzy/raporty/kody_qr

Jak zawsze, czekamy na Wasze opinie i komentarze!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.