Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Ekspert z GetResponse prelegentem na IAB Showcase
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Ekspert z GetResponse prelegentem na IAB Showcase

4 października w w hotelu Radisson Blu w Warszawie odbyła się ostatnia już w tym roku konferencja IAB Showcase.

Jak można przeczytać na stronie IAB, konferencja była „przeznaczona dla wszystkich marketerów, którzy pragną poszerzyć wiedzę z zakresu marketingu internetowego.”
Tym razem głównymi tematami spotkania były email marketing oraz usability.

Jeżeli odbywa się konferencja, na której mówią o email marketingu, to oczywiście nie może na niej zabraknąć w roli prelegenta – przynajmniej jednego – eksperta reprezentującego barwy GetResponse. Tym razem był nim Maciej Ossowski, Email Marketing Expert w GetResponse oraz redaktor naczelny bloga emailmarketing.pl.

Maciek – jak na eksperta przystało – poprowadził dwie prezentacje.

Pierwszym tematem były sposoby pielęgnowania relacji z subskrybentami. Punkt wyjścia stanowiły dobre praktyki, a wśród nich m.in. stosowanie subskrypcji z potwierdzeniem oraz dostarczanie tylko tych informacji, na otrzymywanie których odbiorcy wyrazili chęć. Następnie Maciek przeszedł do omówienia najpopularniejszego sposobu budowania więzi z odbiorcami – wiadomości follow-up oraz kilku sposobów na utrzymywanie relacji z odbiorcami.

W drugiej prezentacji Maciek skupił się na wyjaśnieniu różnic pomiędzy email marketingiem na zlecenie a permission email marketingiem.
Jedną z największych zalet permission email marketingu jest możliwość budowania własnej bazy odbiorców, a co za tym idzie – wysyłania wiadomości  tym osobom, które naprawdę chcą otrzymywać wiadomości danej firmy – przekonywał Maciek. Następnie przeszedł do zaprezentowania 7 sposobów efektywnego budowania bazy online, a wśród nich m.in.: formularza zapisu, social media oraz konkursów i opinii klientów.

Maciek jako przedstawiciel GetResposne wziął jeszcze udział w spotkaniu grupy roboczej na temat email marketingu, po czym obrał powrotny kurs na Trójmiasto.

Z niecierpliwością czekamy już na kolejne tego typu spotkania branżowe. Do zobaczenia!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.