Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Ekspert GetResponse prelegentem na IAB Finanse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Ekspert GetResponse prelegentem na IAB Finanse

W środę (20.04) w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie odbyła się konferencja IAB Polska pt. „Skuteczne wykorzystanie internetu w branży finansowej

Spotkanie poświęcone było skutecznemu wykorzystaniu internetu  jako kanału promocji oraz komunikacji z klientami w branży finansowej.

Jak można przeczytać na stronie IAB, prezentacje prowadzili eksperci z branży, najlepsi praktycy marketingu interaktywnego. Nic zatem dziwnego, że na konferencji nie mogło zabraknąć również naszego eksperta 🙂 – Maćka Ossowskiego.

Maciek, Email Marketing Expert w GetResponse, zapewne jest już Wam dobrze znany m.in. jako redaktor naczelny bloga eksperckiego emailmarketing.pl oraz jako prelegent na temat email marketingu na wielu konferencjach i spotkaniach.

Ekspert z GetResponse wystąpił z prezentacją pt.“Jak zaprząc email do pracy w instytucji finansowej”. Jak wskazuje sam temat Maciek przedstawił obszary zastosowania email marketingu w instytucjach finansowych. Wśród zaprezentowanych przykładów pojawiły się m.in.:

  • email jako kanał dotarcia do potencjalnych i obecnych klientów
  • jak i dlaczego warto połączyć email z telemarketingiem
  • kampanie edukacyjne z wykorzystaniem emaili

Z niecierpliwością czekamy już na kolejne spotkania branżowe. Do zobaczenia!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.