Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Ekspert GetResponse na e-Travel Forum w Warszawie
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Ekspert GetResponse na e-Travel Forum w Warszawie

W nowym roku nie zwalniamy tempa i dalej kontynuujemy naszą strategię edukowania i dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem.

A zaczynamy od konferencji e-Travel Forum, która odbędzie się w dniach 22-23 stycznia w hotelu Gromada Airport w Warszawie.

Jest to jedna z najważniejszych w Polsce konferencji dotyczących sprzedaży produktów turystycznych online. Ubiegłoroczne edycje imprezy przyciągały średnio 250 przedstawicieli różnych krajów, chcących zapoznać się z aktualnymi trendami e-commerce w turystyce. Ponadto, wśród uczestników konferencji są najczęściej pracownicy i właściciele biur podróży, hoteli, portali turystycznych oraz jednostek samorządowych.

Reprezentantem GetResponse będzie nasz nieoceniony ekspert i doświadczony prelegent – Maciej Ossowski, Dyrektor Działu Edukacji, który opowie o email marketingu w branży travel. Uczestnicy będą mogli poznać najczęściej powtarzane i dowiedzą się jak można ich uniknąć.
Prezentacja Maćka została zaplanowana na drugi dzień konferencji (23.01) na godz. 11:40.

Pamiętajcie! Hotele i biura podróży wchodzą za darmo! – podają organizatorzy konferencji.

Do zobaczenia na e-Travel Forum!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.