Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Eksperci GetResponse na gościnnych występach
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Eksperci GetResponse na gościnnych występach

To będzie kolejny pracowity tydzień dla ekspertów GetResponse.

Ledwo wrócili z Great British Business Show, przepakowali walizki i ruszyli dalej – tym razem na krajowe konferencje.

Maciej Ossowski, dyrektor działu Edukacji i Optymalizacji będzie gościł na II Forum e-Biznesu, które odbędzie się już jutro (27 listopada) w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego w Warszawie. Przewidywanych jest blisko 500 uczestników m.in. przedstawicieli przedsiębiorstw e-bzinesowych, instytucji otoczenia biznesu, przedstawicieli startupów. Program konferencji przewiduje m.in. wystąpienia zagranicznych ekspertów, 5 ścieżek tematycznych oraz sesję inwestycyjną.

Ekspert GetResponse wystąpi w roli jednego z prezenterów. Tematem Maćka prezentacji będą czynniki i ryzyko ekspansji zagranicznej. Dla zainteresowanych jego wystąpienie zostało zaplanowane w ścieżce nr 2 w godzinach 12.50 – 13.30

Z kolei Maciej Górski, ekspert ds. edukacji podzieli się swoją wiedzą na konferencji “Marketing i Technologia”, która również odbędzie się już jutro (27 listopada) w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Jak podają organizatorzy, tematy prelekcji będą skupiać się wokół aplikacji mobilnych, gier, grywalizacji, użyteczności i mailingów. W gronie autorów znaleźli się m.in. Maciej Budzich (Meediafun), Michał Sadowski (Brand 24), Jacek Jankowski (Nasza-Klasa) czy Roman Łoziński (K2).

Tematem Maćka prelekcja jest prezentacja pt. “Jak rozmawiać z klientami poprzez email. Skuteczne sposoby na budowanie relacji”. Zainteresowani? W takim razie zapraszamy w szczególności na godzinę 15.25!

Do zobaczenia!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.