Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Dział Edukacji i Optymalizacji w GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Dział Edukacji i Optymalizacji w GetResponse

Z przyjemnością informujemy, że rozrastają się struktury GetResponse. Utworzyliśmy bowiem nowy dział Edukacji i Optymalizacji.

Na jego czele stanął nasz nieoceniony ekspert – Maciej Ossowski, Education Manager w GetResponse.
Głównym celem działu jest przede wszystkim zwiększenie konwersji z działań email marketingowych prowadzonych przez klientów GetResponse.

Zadania

Do zadań nowo utworzonego działu należy zaplanowanie oraz realizacja kampanii klienta od początku do końca.

Dostarczać on będzie również szereg usług dodatkowych jak: przygotowanie szablonów wiadomości zorientowanych na konwersję, optymalizacja stron zachęcających do zapisu na listę mailingową, integracja kampanii email marketingowej z pozostałymi kanałami komunikacji, np. z mediami społecznościowymi. Głównym celem każdej z tych usług jest przekazanie i implementacja wiedzy, która zaprocentuje zyskami po stronie klienta.

Jak będzie pracować nowy dział

Eksperci z GetResponse będą zaczynać współpracę od szczegółowego audytu działań email marketingowych klienta, a następnie pracować nad długofalową strategią oraz zapewniać okresowe raportowanie z analizą i interpretacją wyników.

Współpraca będzie polegać na realizacji założonych wcześniej celów jak wzrost otworzonych wiadomości, zaangażowania odbiorców czy zysków płynących z email marketingu.

Aby współpracować z ekspertami GetResponse nie trzeba korzystać z naszej platformy mailingowej, a wszystkie usługi mogą być wykonywane w określonych pakietach lub każda z osobna.

Kilka słów o Maćku

Działem Edukacji i Optymalizacji pokieruje Maciej Ossowski, który jest już dobrze znany większości z Was. O Maćku piszemy najczęściej w przypadku konferencji, szkoleń i warsztatów, gdzie najczęściej dzieli się on swoją wiedzą.

Jest to dobry moment, aby przedstawić postać Maćka trochę szerzej.

Maciej jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów podyplomowych na kierunku Marketing Internetowy w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest redaktorem naczelnym bloga EmailMarketing.pl oraz publicystą wiodących blogów email marketingowych: Deliverability.com czy EmailExpert.org. Aktywnie działa w polskich i międzynarodowych organizacjach branżowych: MAAWG, EEC, ESPC czy IAB Polska. W GetResponse jest odpowiedzialny za współpracę z kluczowymi klientami na rynku polskim i amerykańskim.

O wszelkich sukcesach działu Edukacji i Optymalizacji będziemy Was informować na bieżąco. 🙂

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.