Darmowa Fotogaleria GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Darmowa Fotogaleria GetResponse

Ile razy zdarzyło Ci się, że miałeś pomysł na stworzenie świetnego newslettera, ale za każdym razem brakowało Ci do jego realizacji obrazów i grafik?

Można oczywiście powiedzieć, że to żaden problem, ponieważ wystarczy poszperać trochę w Internecie
, a poszukiwana grafika na pewno się znajdzie. Tylko, czy można znalezione w sieci obrazy wykorzystywać w komunikacji marketingowej firmy?

Innym sposobem jest kupienie poszukiwanych zdjęć z baz fotografii, których w internecie jest naprawdę sporo. Czasami jednak ograniczone budżety nie pozwalają na kupowanie nowych obrazków do każdego newslettera, przez co jego atrakcyjność spada z każdą kolejną wysyłką.

Postanowiliśmy temu zaradzić i uruchomiliśmy darmową Fotogalerię GetResponse.

Galeria zawiera ponad 1000 profesjonalnych grafik, starannie wyselekcjonowanych z istockphoto.com i posegregowanych na 20 kategorii tematycznych.

Wszystkie grafiki w GetResponse dostępne są całkowicie za darmo. Nie musisz więc  przeznaczać dodatkowych kosztów ani zwiększać budżetu przeznaczonego na email marketing. Co więcej, by wzbogacić nimi wiadomości HTML, wystarczy kilka kliknięć.

Jak skorzystać z darmowej galerii? Wszystkie zdjęcia dostępne są bezpośrednio w serwisie GetResponse. Aby dodać obrazek do wiadomości, wystarczy stworzyć newsletter w formacie HTML i kliknąć w menu edytora GetResponse „Multimedia”. Następnie wybrać z galerii grafikę, która najlepiej pasuje do treści i tematu tworzonej wiadomości.

Do dyspozycji użytkowników jest obecnie nie tylko 1000 grafik, ale również ponad 300 gotowych szablonów wiadomości. Oznacza to, że możliwość tworzenia kompozycji newsletterów w GetResponse jest ograniczona jedynie przez Twoją wyobraźnię.

Warto dodać, że wartość wszystkich zdjęć szacowana jest na 600 tyś. zlotych, a w GetResponse są dostępne całkowicie za darmo! 🙂

Więcej informacji na temat Fotogalerii GetResponse znajdziesz klikając tutaj.

Aby przetestować możliwości Fotogalerii, zaloguj się do konta GetResponse. Jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta, możesz je założyć za darmo klikając tutaj.

Chętnie poznamy Twoją opinię na temat najnowszej funkcjonalności GetResponse.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.