Bloger roku klientem GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Bloger roku klientem GetResponse

Piszemy o tym akurat dzisiaj z powodu konkursu na Blog Roku 2010…

Zapewne wielu z Was słyszało, że w ubiegłym tygodniu został rozstrzygnięty konkurs na Blog Roku 2010. Była to już szósta edycja konkursu, w której nagrodzono blogi aż w 10 różnych kategoriach.

Bądź co bądź blogosfera zaczyna być uznawana za piątą władzę, więc tym bardziej nas cieszy, że coraz więcej blogerów powierza swoje działania email marketingowe właśnie nam. Jednym z nich jest Piotr Wajszczak autor bloga roku 2010 w kategorii Blog Profesjonalny.

Piotr Wajszczak jest autorem bloga „Sekrety sprzedaży i marketingu sieciowego”. Jako redaktor networkmagazyn.pl oraz obserwator branży dzieli się z czytelnikami wiedzą i informacjami na temat marketingu sieciowego. Blog Piotra uważany jest za kompendium wiedzy w tej dziedzinie.

Serdecznie Gratulujemy Piotrowi i życzmy mu dalszych sukcesów!

Zaczęliśmy pracować również nad specjalną ofertą GetResponse dla blogerów, aby mogli oni korzystać z email marketingu dopasowanego do ich potrzeb i oczekiwań.

Więcej informacji przedstawimy już niebawem 🙂 …

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.