Biegniemy po Ekomersa – zagłosuj na GetResponse!
autor: Natalia Paczóska ostatnia aktualizacja 0

Biegniemy po Ekomersa – zagłosuj na GetResponse!

GetResponse stanął do pojedynku o nagrodę Ekomers 2013 przyznawanej usługom i produktom wspierającym rozwój e-handlu.

Nominacja w kategorii Najlepszy produkt/usługa wspierająca relacje z klientami to dla nas wielkie wyróżnienie, tym bardziej, że w pierwszym etapie głosują użytkownicy Internetu. Kolejny etap to wybór laureatów przez prestiżowe jury.

Każdego dnia wspieramy naszych klientów w prowadzeniu ich biznesu on-line. Wciąż udoskonalamy GetResponse tak, aby osiąganie zamierzonych celów biznesowych było łatwiejsze. Zaczynamy od pojedynczych użytkowników, ale mamy świadomość, że im lepiej działamy dla każdego klienta, tym większy mamy wpływ na rozwój e-handlu w całej Polsce. Tym bardziej jesteśmy dumni z naszej nominacji do Ekomersa.

.

Biegniemy po Ekomersa!

 .

..

Liczymy na wasze wsparcie w biegu po nagrodę! Cały zespół poczuł niezwykłą atmosferę rywalizacji i mamy nadzieję, że zadowoleni użytkownicy pozwolą nam po raz kolejny poczuć smak wygranej.

.

Gramy o Ekomersa!

.

..

Głosować można do 19 września. Rozdanie nagród odbędzie się 23 września w trakcie V Targów eHandlu podczas uroczystej gali na Stadionie Narodowym w Warszawie.

..

Gramy o Ekomersa

..

Aby oddać głos na GetResponse, wystarczy wejść na stronę Ekomersów, odszukać kategorię Najlepszy produkt/usługa wspierająca relacje z klientami i kliknąć przycisk “Zagłosuj” pod naszym logo. Można zagłosować na jeden produkt w danej kategorii. W ramach podziękowania otrzymasz od nas specjalny poradnik:

Książka inspiracji 2013

20 pomysłów na kreacje email marketingowe przemawiające do klientów

.

Zrzut z ekranu z potwierdzeniem głosowania prześlij na adres:

natalia.paczoska@implix.com

.

Dziękujemy za wsparcie!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.