Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Back to school czyli kolejna edycja Email Marketing Maratonu nadchodzi
autor: Michał Leszczyński ostatnia aktualizacja 0

Back to school czyli kolejna edycja Email Marketing Maratonu nadchodzi

Już niebawem, na przełomie września i października czeka nas nie lada wyzwanie. 1 tydzień, 3 miasta, 4 prelegentów, 5 godzin praktycznej wiedzy.

Innymi słowy rusza kolejna edycja szkoleń w ramach programu – Email Marketing Maratonu. Z tą dawką wiedzy poświęconej nowościom w email marketingu powrót do szkoły z pewnością nie będzie Wam straszny.

Czym jest Email Marketing Maraton?

Email Marketing Maraton jest cyklem szkoleń organizowanych w różnych miastach w Polsce. Prowadzone przez zespół ekspertów z GetResponse, 5-cio godzinne szkolenia poświęcone będą tematyce nowości w działaniach email marketingowych ukazując przykłady skutecznych kampanii, sprawdzonych taktyk oraz narzędzi niezbędnych do ich realizowania.

Czym Email Marketing Maraton nie jest?

Program maratonu został przygotowany w oparciu o sprawdzone źródła, badania i doświadczenia prelegentów z działu Edukacji współpracujących na co dzień z kluczowymi klientami GetResponse z całego świata.

Wśród poruszanych przez nich tematów nie znajdą się wielokrotnie powielane porady takie, jak potrzeba pozyskania zgody subskrybenta, umieszczanie w newsletterze przycisków Call To Action (CTA) czy podział odbiorców na segmenty.

Czego można się spodziewać?

W czasie 5-godzinnego szkolenia zaprezentujemy Ci najbardziej innowacyjne rozwiązania takie, jak:

  • Automatyzacja email marketingu,
  • Testy A/B/X,
  • Video w email marketingu,
  • Remarketing dynamiczny.

Będziemy również mówić o tworzeniu responsywnych wiadomości, psychologii kolorów, brandingu i budowaniu listy subskrybentów za pomocą nowoczesnych rozwiązań, aplikacji i pluginów.

Szczegóły

Już 29 września odwiedzimy Kraków, a następnie udamy się do Poznania, aby tam 
1 października podzielić się z Wami naszą wiedzą. Metę Email Maratonu zaplanowaliśmy na piątek 3 października w Warszawie.

Koszt uczestnictwa jednej osoby wynosi 99 zł + VAT. Cena konferencji obejmuje przerwy kawowe, materiały szkoleniowe i masę wrażeń.

Szczegółowy program, kalendarz szkoleń w poszczególnych miastach oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie Email Maratonu.

Patronat nad cyklem szkoleń objęli: SMB, Magazyn Online Marketing Polska, Nowoczesna Firma, Marketer+, SocialPress, Brief, eKomercyjnie.pl.

A jeśli jeszcze nie masz pewności, czy to szkolenie jest dla Ciebie, spójrz na videorelację z naszej poprzedniej edycji.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.

Zostań autorem na Blogu GetResponse!

Dowiedz się, jak to zrobić