Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Aula Polska nr 83 z ekspertem GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Aula Polska nr 83 z ekspertem GetResponse

Już w czwartek (04.10) odbędzie się kolejne spotkanie z serii Aula Polska promujące kulturę przedsiębiorczości technologicznej.

Na spotkaniach Auli prezentowane są młode firmy, praktycy i rozwiązania konkretnych problemów. Warto również dodać, że spotkania są darmowe i dostępne dla każdego chętnego, a ich celem jest również tworzenie ekosystemu sprzyjającemu innowacji firm i wspierającego aktywne postawy gospodarcze.

Na najbliższej Auli nr 83 oprócz prezentacji projektów aktualnej edycji Startup School  (pojawią się uczestnicy poprzednich edycji) wystąpi również nasz ekspert Maciej Ossowski, Dyrektor Działu Edukacji i Optymalizacji, który opowie o email marketingu. A dokładnie wystąpi z prezentacją “Konwersja przez edukację: jak wykształcić płacącego użytkownika przez email marketing?”

Zainteresowani? W takim razie nie ma co zwlekać. Od razu rezerwujcie sobie miejsce na najbliższą Aulę nr 83. Spotkanie odbędzie się na warszawskiej Pradze w klubie Bazar (ul. Okrzel 26) o godzinie 18.30.

Jak można przeczytać na stronie Auli, po części oficjalnej wszyscy uczestnicy zaproszeni są na mały poczęstunek, piwo i dyskusje w kuluarach.

Kliknij, aby zgłosić swój udział w najbliższej Auli.

Więcej informacji na temat Aula Polska można znaleźć na stronie aulapolska.pl

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.